Skocz do zawartości
Forum

Pościel dla malucha


Gość magda_lena

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda_lena
Witam, jestem mamą małego Jasia, który ma 2 miesiące. Do tej pory mały spał w rożku, ale zastanawiam się nad zakupem śpiworka, mam upatrzony feretti. Chciałam spytać czy może miałyście taki śpiworek od nich?Słyszałam dobre opinie, ale chciałabym się jeszcze upewnić;]
Odnośnik do komentarza
JA jestem tu dość nowa więc wczensiej nie odpowiadalam na Twoj post bo mnie tu nie bylo:) Nie mam spiworka z feretti, ale mam od nich posciel antyalergiczna i jestem z niej bardzo zadowolona, bo to wielosezonowa posciel, ktora sprawdzila sie o kazdej porze roku. A ten spiworek to jaki masz? do wozka czy do spania?
Odnośnik do komentarza

Polecam szukać w sklepach internetowych. Wybór jest spory  i łatwiej znaleźć lepszej jakości pościel niż w sklepach stacjonarnych

https://i-posciel.pl/

Spory wybór ładnej poscieli znajduje się na tej stronie.  Zamawiałam tam ostatnio pościel dla siebie oraz dla dzieciaków bo nie mogłam w sklepach stacjonarnych znaleźć niczego porządnego. Albo cena mi nie odpowiadała albo nie odpowiadała mi jakość.

Jeśli byscie zastanawiali sie nad odpowiednim materiałem, to nie ma moim zdaniem lepszego materiału na pościel niż bawełna satynowa. Jest przyjemna w dotyku oraz jednocześnie wytrzymała. 

Odnośnik do komentarza

Ja rownież zamawiałam ostatnio pościel przez internet. Niby sklepów z dekoracjami do wnętrz i tekstyliami w swoim mieście kilka mam ale miałam w nich problem ze znalezieniem poscieli dobrej jakości, szczególnie od dobrych polskich firm. Wiekszość oferowanych pościeli było z firm importujących z CHin a mnie taka posciel nie interesuje. Staram się również zwracac uwagę na skład pościeli, ostatnio decyduje się jedynie na bawełnę satynową.

Polecam ze swojej strony artykuły dekoracyjne do domu w sklepie Domownia https://domownia.pl/  - w sklepie mozecie znaleźć eleganckie pościele, fajne narzuty ?

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...