Skocz do zawartości
Forum

Męczące gazy u dziecka


Gość stonka2

Rekomendowane odpowiedzi

Mówicie że krople Infacol są skuteczne? Widziałam gdzieś reklamę ale reklamom średnio ufam bo często okazują się one naciągane. Jeśli to dobry środek to oczywiście spróbuję, bo problem kolek dotyczy i mojego malucha a ziółka niewiele potrafią zdziałać w tym przypadku...
Odnośnik do komentarza

Jesli kolka jest spowodowana nietolerancją laktozy to tak, pomoże. Delicol błędnie jest czasami określany jako lekarstwo na kolkę. Nie jest lekarstwem na kolkę ale pomaga maluszkowi trawić laktozę. I jeśli problemy z brzuszkiem wynikają właśnie z tego powodu, to będzie to najlepszy mozliwy sposób (w zasadzie jedyny, który pomoże bo masowanie brzuszka oraz termofory to jedynie półśrodki).

U mojej córki znacznie złagodził dolegliwosci kolkowe, z czasem córka przestała mieć zupełnie. Każde dziecko reaguje inaczej, jeśli nic innego nie pomaga, polecam kupić krople, dawać do każdego karmienia i zobaczysz czy pomoże. 

Dobrze jest przynajmniej raz dziennie kłaść malucha na brzuchu. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja też próbowałam wielu rzeczy nieinwazyjnych  sama, ale przełom nastąpił jak poszłam z dzieckiem po prostu do pediatry. Mam swojego zaufanego i sprawdzonego lekarza, dr Artura Luty z przychodni w Lublinie na ul. Willowej https://pediatralublin.com.pl/o-mnie. On jest rzetelny, super potrafi dopomóc i fajnie doradza, dzięki niemu mój maluszek nie ma już problemów z jelitami, polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...