Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki dla dzieci


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magda_lena
mojemu siostrzeńcowi robi się straszny kamień na zębach i używa płynu www.google.pl/search?q=p%C5%82yn+do+p%C5%82ukania+ust+dla+dzieci%27&client=firefox-a&hs=Bos&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=3m99UcPiCMOeO4DegJgB&ved=0CDEQsAQ&biw=1360&bih=639#imgrc=rXH7LM0t5Dd-RM%3A%3BKxKEGrCbMEMu0M%3Bhttp%253A%252F%252Fimage.ceneo.pl%252Fdata%252Fproducts%252F15571380%252Fi-listerine-plyn-do-plukania-jamy-ustnej-dla-dzieci-4-x-250-ml-smart-rinse.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ceneo.pl%252F15571380%3B358%3B500
i pomaga, jednak nie wiem od jakiego wieku go można używać, bo siostrzeniec nei jest już niemowlakiem

malgorzata85 napisał/a:
Podajecie swoim maluchom płyn do płukania ust. Te dla dorosłych są chyba niezbyt dobre dla dzieci. W internecie znalazłam taki specjalny dla dzieci DentoFresh Junior. kupowaliście już coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Gość magda_lena
Kupując coś w sklepie zauważyłam kosmetyki chicco, szczerze pierwszy raz, nawet nie wiedziałam, że mają kosmetyki,myślałam że tylko zabawki to owszem zdarzyło nam się kupować i byliśmy zadowoleni z mężem, jednak ciekawa jestem jak jest z ich kosmetykami, używałyście może?
Odnośnik do komentarza
Gość magda_lena
wypróbowaliśmy tych kosmetyków i jesteśmy bardzo zadowoleni inne marki uczulały nasze dziecko lub wysuszały skórkę, a chicco jest bardzo delikatne i fajnie nawilża, dodatkowo nabyliśmy ostatnio płyn do płukania ubranek dziecięcych tej samej firmy ubranka są miękkie no i super pachnie
Odnośnik do komentarza
my próbowaliśmy różnych kosmetyków ale ciągle coś się nie sprawdza a to plamy,a to swędzenie, a to krostki itp. w końcu kupiłam jakieś kosmetyki w aptece i jest lepiej ale z moim portfelem gorzej, chicco nie próbowałam jeszcze, może wypróbuje jeśli mówisz że są dobre, a jak z ceną?
Odnośnik do komentarza
Kosmetyki dla dzieci lubię kupować w Rossmannie, zawsze dostanę wszystko tam czego potrzebuję i mam blisko. Ostatnio kupiłam bardzo dobrze nawilżone chusteczki dla dzieci Tami MyBaby Cotton, skład mają rewelacyjny i moja Oliwka jest z nich zadowolona.
Odnośnik do komentarza
KajaMila napisał/a:
Kosmetyki dla dzieci lubię kupować w Rossmannie, zawsze dostanę wszystko tam czego potrzebuję i mam blisko. Ostatnio kupiłam bardzo dobrze nawilżone chusteczki dla dzieci Tami MyBaby Cotton, skład mają rewelacyjny i moja Oliwka jest z nich zadowolona.


Też lubię zakupy w Rossmannie, teraz jak jestem w ciąży, to na pewno też dużo będę tam kupować produktów dla dziecka. Widziałam te chusteczki Tami MyBaby Cotton - zwróciła na mnie uwagę ich cena, 4 coś za paczkę. Ale nie patrzyłam na skład, skoro są naturalne, powinny być dobre, jak będą przy następnej wizycie kupię ja na wyprawkę. Ja używam z produktów dla dzieci oliwki bambino:) ale dla siebie.
Odnośnik do komentarza

Mój synek miał straszne uczulenie, mimo że używałam produktów, które były hipoalergiczne. Nakupowałam sporo rzeczy, a tak naprawdę jak poszłam do pediatry - dr Artura Luty w Lublinie https://pediatralublin.com.pl/o-mnie, to okazało się, że uczulenie ma inne podstawy. Ogólnie lekarza bardzo polecam, on zna się na tym co robi, jest kompetentny, rzetelny i ma doświadczenie, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...