Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki dla dzieci


Gość angela079

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że brak takiego tematu a to chyba temat rzeka, w którym każda matka może się wypowiedzieć.
Jakich kosmetyków używacie? ja co zwracacie uwagę? czy macie swoje stałe, sprawdzone marki?
Ja na przykład od jakiegoś czasu używam kosmetyków z serii Cleanic Kindii i nie mam na co narzekać.
Odnośnik do komentarza
znam te kosmetyki i bardzo lubię, kiedy zaczęłam ich używać to jeszcze nazywały się "Dzidziuś", najpierw kupiłam oliwkę, bo synek miał uczulenie na J&J i tak już zostało ponad dwa lata... zwracam uwagę na to, jak mały na nie reaguje, czy nie ma alergii, czy działają tak, jak bym chciała, ale też poniekąd na zapach i cene
Odnośnik do komentarza
Gość malgorzata85
Podajecie swoim maluchom płyn do płukania ust. Te dla dorosłych są chyba niezbyt dobre dla dzieci. W internecie znalazłam taki specjalny dla dzieci DentoFresh Junior. kupowaliście już coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Tych marek jest teraz zatrzęsienie jeśli chodzi o produkty "kosmetyczne" dla dzieci, ja chyba jednak do tych marek typu JnJ mam największe przywiązanie, u nas akurat problem alergii nie występuje, więc można spokojnie korzystać.
Odnośnik do komentarza
Moja koleżanka je kupuje, mówi, ze nie warto przepłacać, no iw s umie się z nią zgadzam. Jeśli pieluszki są chłonne, wygodne i nie uczulają, to po co przepłacać podwójnie za droższy i markowy produkt. Przy następnym dziecku je wypróbuję, bo teraz syn już "niepieluchowy"
Odnośnik do komentarza
Gość Hibiskus012
oooo fajny pomysł, miło ze myślą o klientach i wychodzą na przeciw rodzinom z dziećmi. Chyba kupie jak będę w mieście bo u mnie nie ma Żabki niestety ale jakoś zbytnio daleko nie mam to jak pojadę to kupie na próbę. Mam nadzieje ze się sprawdza bo tanie są i zapowiadają się fajne.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...