Skocz do zawartości
Forum

Oprogramowanie dla firm


Gość Marcelo

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.06.2022 o 10:26, Gość Paweł89 napisał:

Jestem zadowolony z Klinika24. Bardzo ułatwia mi pracę, długo poszukiwałem programu, który będzie miał takie funkcje i da się w nim zrobić wszystko co dotyczy pracy lekarza, czyli rejestracja pacjentów, wystawienie recept i skierowań. Polecam.

Również uważam, że ta platforma jest świetna! ?
Odnośnik do komentarza
Gość Gabii79
W dniu 6.06.2022 o 10:26, Gość Paweł89 napisał:

Jestem zadowolony z Klinika24. Bardzo ułatwia mi pracę, długo poszukiwałem programu, który będzie miał takie funkcje i da się w nim zrobić wszystko co dotyczy pracy lekarza, czyli rejestracja pacjentów, wystawienie recept i skierowań. Polecam.

Dziękuję za polecenie i szczerą opinie. Zawsze przy zakupie sugeruję się opiniami, dlatego i tym razem mnie nie zawiodła. Platforma spisuje się póki co idealnie. Polecam.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.06.2022 o 14:44, Gość Ewa_79 napisał:
Również uważam, że ta platforma jest świetna! ?

Także zakupiłam platformę i po kilku miesiącach używania mogę stwierdzić, że był to naprawdę dobry wybór! Platforma pomaga mi w codziennej pracy, jest intuicyjna i wyręcza mnie w większości spraw, które zajęłyby mi duży czasu.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Agnieszka W. napisał:

Serdecznie polecam platformę Klinika24. Plusem jest lista leków oraz szybka wiadomość zwrotna o ich dostępności. Platforma przechowuje również dokumentację medyczną i rozlicza płatności. Polecam.

Także polecam. Korzystam z tej platformy od jakiegoś czasu i wiem, że zostanie ze mną  na dłużej ?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...