Skocz do zawartości
Forum

wyjazdy integracyjne


Gość aliska

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjazdy integracyjne są już teraz normą w większych firmach. To świadczy też o prestiżu firmy. W ubiegłym roku mieliśmy nietypowy wyjazd integracyjny aczkolwiek bardzo interesujący. Był to rejs po morzu z wycieczką do Szwecji. W czasie rejsu animatorzy organizowali nam co rusz jakieś konkursy i zabawy. Impreza na statku była w stylu pirackim, a na ziemi szwedzkiej mieliśmy kajaki i inne atrakcje. Jednym słowem wyjazd był bombowy. W tym roku firma chce zorganizować konferencję na morzu by podnieść prestiż konferencji. Moim zdaniem jest to dobry chwyt marketingowy :)

Odnośnik do komentarza
a my sobie sami organizujem,y takie wyjazdy ;) kiedyś byliśmy w krakowie. Na szkoleniu połączonym z integracja ;) na początku szkolenie a potem zabawa ;) byliśmy w hotelu efekt express i dobrze wyrbaliśmy. Bo od strony technicznej było bardz dobrze zorganizowane wszytsko, dobrze zaplecze techniczne do szkoleń. A do tego oczywiście wieczorem wyjście na miasto i zabawa ;)
Odnośnik do komentarza

Wyjazd integracyjny, też jestem za wyjazdami - zawsze są miłe wspomnienia - hmmm....przypomniał mi się kawał z takiego wyjazdu:
Pokój hotelowy po wieczorku kongregacyjnym dwudniowego szkolenia.
Kobieta budzi się w łóżku naga. Nie pamięta, co tu robi, jak się tu znalazła.
Po chwili z łazienki wychodzi nagi mężczyzna.
K: Aaaaaa! A Pan to kto?
M: Aaaaaa! A Pani to kto?
K: O mój Boże! Czy my...
M: Nie wiem, cierpię na zaniki pamięci krótkotrwałej.
K: Ja też!
M: Chwila... przyjechałem tu na wykład profesora Kowalskiego o...
K: ...nowych metodach leczenia zaników pamięci! Zapewne tam się poznaliśmy.... A skoro jesteśmy tu...
M: ...musiało między nami coś zaiskrzyć i...
Kobieta ciągnie go do siebie. Uprawiają dziki, namiętny seks.
Po wszystkim mężczyzna idzie pod prysznic. Kobieta zasypia i po chwili budzi się, gdy mężczyzna wychodzi z łazienki.
K: Aaaaaa! A Pan to kto?...

Odnośnik do komentarza

staram sie jeździc bo to fajna zabawa, no i mozna lepiej poznac wspolpracowników. ostatnio zorganizowalismy integracje na miejscu, w zonie71 i strasznie fajnie sie bawilam. nie wiedzialam ze laser tag moze wyzwolic w facetach takie waleczne emocje xD

Odnośnik do komentarza

Ostatnio byliśmy na obozie kondycyjnym w ramach wyjazdu integracyjnego i muszę przyznać, że to świetna forma aktywnego wypoczynku.
Dla niewtajemniczonych - https://szczuplejsza.pl/obozy-kondycyjne-co-daja-czego-spodziewac-sie-na-obozach-kondycyjnych/ Taki wyjazd nie tylko zintegruje grupę, ale także rozluźni atmosferę i poprawi kondycje pracowników, którzy całymi dniami przesiadują przy biurkach.

Odnośnik do komentarza

U nas najciekawszy wyjazd integracyjny to był w Trzcielu w rancho Colorado. Urocze miejsce, piękna natura, bo lasy, jeziora- uwielbiam takie klimaty. Pokoje hotelowe również na plus, obsługa miła, jedzenie bardzo dobre. Były również konie- słyszałam, że słyną tam z tego. Siedzieliśmy przy ognisku, czułam się tam zupełnie inaczej, miejsce gdzie można się odprężyć.

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna.M

ja w pracy mam zgraną ekipę i zawsze jeśli w planach jest impreza integracyjna to wyjazdowa; w tym roku padło na Ośrodek Wiktorowo jakieś 40 km od Bydgoszczy. Że było fajnie to mało powiedziane. Był urządzony wieczór Hollywood, z czerwonym dywanem, przepysznym jedzeniem i nagrywaniem filmu. Wszystko dopięte na ostatni guzik jak to mówią, atmosfera tam też jest niesamowita. Z chęcią bym tam jeszcze pojechała.

Odnośnik do komentarza

Wyjazd wyjazdowi nie równy. Byłem na kilku w różnych firmach. Z doświadczenia wiem, że najlepiej wychodzą takie wyjazdy, które organizowane są przez profesjonalną firmę zewnętrzną. Szczególnie, że osobiście uważam też, że taki dobrze zorganizowany wyjazd ma ogromny wpływ na motywację do pracy. Zresztą stąd całe pojęcie incentive travel. Jak macie ochotę zobaczyć jak wyglądają takie wyjazdy firmowe z rozmachem to zerknijcie sobie tutaj https://bissole.pl/wyjazdy-integracyjne-dla-firm/

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na wyjeździe integracyjnym, który został zorganizowany w hotelu Klimek w Muszynie. Osobiscie zazwyczaj nie lubiłam tego rodzaju wyjazdów, jednak tym razem przekonałam się, że można tak spędzić dobrze czas. Podczas pobytu można było skorzystać z atrakcji takich jak spływ pontonowy lub park linowy oraz wziąć udział w kolacji grillowej. Jak dla mnie bardzo fajnie zorganizowany pobyt i wszyscy uczestnicy byli zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...