Skocz do zawartości
Forum

Wyjazd integracyjny-pomocy


Gość patr

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałam ostatnio właściwie zmuszona do zajęcia sie tematem zorganizowania wyjazdu integracyjnego. Odbywa sie on raz na 3 lata u mnie w pracy i tym razem mam ja być odpowiedzialna. Biorąc pod uwagę, że na ostatnim nie byłam to nie mam wogóle porównania. Wyjazd ma być kreatywny i ciekawy tak aby pracownickom naprawdę się podobało. Znalazłam coś w takim stylu: www.wyjazdygrupowe.pl/rejsy-morskie.html ale skąd mam znów wiedzieć czy choroby morskiej ludzie nie mają. Czy macie jakies pomysły??Jakieś miejsca sprawdzone i ciekawe??Będę wdzięczna
Odnośnik do komentarza

Organizacja wyjazdu integracyjnego to nie lada wyzwanie, wiem coś o tym. Parę miesięcy temu również musiałam coś takiego zorganizować, ale nie miałam mnóstwo czasu na logistykę. Skorzystałam z pakietu integracyjnego w Hotelu Klimek SPA w Muszynie. To był strzał w dziesiątkę! Hotel z Aquaparkiem, SPA, mnóstwo atrakcji w okolicy. Także spróbuj tam, być może Tobie oferta też się spodoba

Odnośnik do komentarza

Sama byłam ostatnio na wyjeździe integracyjnym, dlatego mogę polecić Hotel Klimek w Muszynie. Z tego co wiem, mają tam w ofercie pakiety integracyjne, gdzie jest przewidziany program dla uczestników, więc jest to ułatwienie. Warto się z tym zapoznać. My akurat mieliśmy spływ pontonem, co było naprawdę super. Może w tym miejscu zorganizujesz wyjazd integracyjny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...