Skocz do zawartości
Forum

Szkola jezykowa..


Gość ola87r

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ilona_wol
Wiesz nie mam pojęcia skąd jesteś ale wiem że w Krakowie znajduje się bardzo fajna szkoła bodajże nazywa się Prolog.... wielu moich znajomych tam chodzilo i sobie chwalili. Zerknij w google to napewno coś więcej o niej poczytasz
Odnośnik do komentarza
To jaką wybrać szkołę zależy od tego czego konkretnie chcesz się nauczyć i jakie egzamin zdawać. Mogłabyś podać miasto z którego jesteś to byłoby łatwiej polecić szkołę z konkretnymi osobami, które tam uczą.
Wiele negatywnych opinii słyszałam o speak-up.
Odnośnik do komentarza
Jeżeli chodzi o naukę języka angielskiego, to wiem, że jedną z lepszych jest szkoła Axon. Duży nacisk jest tam brany na komunikację, a nie na naukę teoretyczną. Także jest pewność, że po ukończeniu tego kursu będziemy umieli porozumieć się z obcokrajowcem.
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Jeżeli chodzi o szkołę języka francuskiego to na pewno jedną z lepszych jest L'atelier de français Nauka odbywa się w małych grupach, a dzięki lektorom język ten wcale nie wydaje się taki trudny. W nauce tego języka na pewno też może być pomocny ten profil: www.facebook.com/latelierdefrancais Można tam znaleźć dużo ciekawych informacji na temat tego pięknego języka :)
Odnośnik do komentarza
jak uczyłam się niemieckiego, to instytut austriacki był naprawdę świetny, trochę droższy od szkół, które uczą wszelkich jezyków, ale sprofilowany na niemiecki, lektorzy kompetentni, materiały dodatkowe, wykorzystanie różnych form anuczania, nawet filmiki z youtube po niemiecku ;)
Odnośnik do komentarza

Trzeba szczerze przyznać, że dobierając odpowiednią szkołę językową, będziecie w stanie o wiele lepiej zadbać o sprawną naukę danego języka. Wiadomo, że stawiając na takie rozwiązania jak chociażby  https://www.structura.pl/  będziecie w stanie znacznie skuteczniej poradzić sobie w tym aspekcie. Mnie cieszy to, że dzisiaj nauka języka niemieckiego faktycznie jest znacznie prostsza dzięki odpowiednim metodom, więc warto to wykorzystać. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie poszłam do żadnej szkoły językowej tylko zapisałam się na kurs języka angielskie online https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/ .  Który bardzo dużo mi dał. Kurs oparty jest na rozmowie w języku angielski. Czyli odpowiadanie na pytanie pełnymi zdaniami. Dzięki temu nauczyłam się rozmawiać w języku obcym.

 

 

Odnośnik do komentarza

Myślę, że każdy musi znaleźć dla siebie odpowiednią metodę nauki języka. Mnie zawsze najlepiej uczyło się na kursach w niewielkich grupach. Niestety czasy mamy, jakie mamy i trzeba było się nieco przestawić. W związku z tym postanowiłam zainteresować się nauką niemieckiego online i takim sposobem trafiłam na szkołę językową Structura https://structura.pl/intensywne/ i intensywny kurs niemieckiego. Już teraz, po trzech miesiącach nauki, mogę polecić wam to miejsce w 100 procentach. Świetne podejście do kursantów i spoko poziom, mimo spotkań jedynie online. Polecam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...