Skocz do zawartości
Forum

W co ubieracie się zimą?


Gość adelka555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adelka555
Osobiście wolę lato - większość fajnych ciuchów, które mam w szafie lepiej sprawdzają się latem niż zimą. Jak jest zimno to tylko jakieś dżinsy i swetry mi pasują.
W co się ubierać, żeby nie wyglądać jak chodzący baleron? :)
Odnośnik do komentarza
Gość zmarzlina

Rozumiem doskonale twój problem - trudno jest się elegancko ubrać, kiedy na dworze zimno, a my mamy ochotę założyć na siebie gruby sweter i puchate kapcie.
Szukaj porad na kobiecych stronkach.
Sama znalazłam w takich miejscach sporo przydatnych porad, które warto wykorzystać w życiu codziennym, zestawiając dla siebie odpowiedni strój do pracy.

Odnośnik do komentarza

Ja też generalnie chodzę jednak raczej w spodniach i swetrach, ale staram się czasami przemycić choć trochę elegancji do moich stylizacji. Ostatnio kupiłam sobie np. dzianinową czerwoną sukienkę i myślę, że wygląda ona bardzo fajnie do beżowych kozaków.

Odnośnik do komentarza
Gość moniacze87

Zdecydowanie wole płaszczyki nosić w zimę. Próbowałam przekonać się do kurtek, ale wyszło tak, że jednak płaszczyk. Ostatnio zakupiłam nowy i jestem z niego bardzo zadowolona. Gatunkowo jest super i bez problemu wysyłają taki rozmiar o jakim wspominasz. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie najlepsze są ciepłe i funkcjonalne swetry damskie, dzięki czemu będzie Wam ciepło i jednocześnie po prostu dobrze będziecie się w nich prezentowały. Ja tutaj jak najbardziej polecam Yups https://yups.pl/pol_m_Odziez_Swetry-i-Kardigany_Swetry-240.html u których sama sobie je kupowałam i naprawdę jest w czym przebierać m.in na mnie od razu mega wrażenie zrobił różowy sweter z golfem oversize By o la la no i nie mogłam go nie kupić. Pozdrawiam i dajcie znać jak tam zakupy ;)

Odnośnik do komentarza

Komplet termo z merino od Brubecka i hardshell od TNF (puchówka na to, gdy jest serio zimno, ale miałam ją może dwa razy, więc nie jestem w stanie powiedzieć, czy polecam) jako podstawa na zimę. Polecę też legginsy ocieplane do biegania z Decathlonu, pod nie wkładam legginsy termo i duet nie do przebicia, całą zimę tak chodziłam po górach, łącznie ze wschodami słońca). Rękawiczki z Decathlonu też spoko, są one jak mitenki, ale możesz założyć na nie drugą warstwę i się robią wtedy takie jednopalczaste ?

https://suzana.pl/blog/stylowe-buty-zimowe-damskie-jakie-fasony-wybrac

Na stronie jest również przegląd stylowych butów damskich na zimę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...