Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość nataliapstryk

Zmysłowa sypialnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nataliapstryk

Drogie Panie!
Jak urozmaicacie klimat w sypialni? Ja ze swoim partnerem stosuje różne sztuczki. :D Pierwszą jest seksowna bielizna, druga eksperytmentujemy z różnymi żelami. Zmysłową bieliznę oraz kosmetyki dla zwiększenia napięcia kupiłam na stronce... a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antifa
To dorzuciłabym tu również jakieś ciekawe pozycje. A poza tym może jednak inne miejsce niż sypialnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rama
Nie pozostaje już chyba nic do dodania. Może bardziej romantyczny klimat? Muzyka? Świece? Olejki zapachowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem właśnie w trakcie urządzania sypialni. Też chcę aby była zmysłowa. Zastanawiam się nad zrobieniem łóżka na zamówienie. Myślę czy łóżko dwuosobowe wymiar, może mieć 180x200 i czy znajdę taki materac później do tak dużego łóżka. Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mirnene

Ciekawą opcją jest taki mech na ścianie:
Kiedyś był bardzo drogi, ale obecnie wbrew pozorom nie jest to takie kosztowne jak sie moze wydawać. Polecam to miejsce: http://www.kwiaciarnialublin.pl/dekoracje-kwiatowe/obrazy-z-mchu Jest to kwiaciarnia w Lublinie, w której można zamówić piekne kwiaty ale równiez obrazy z mchu na ścianie. Można kupić mniejsze obrazy ale również powiesić mech na całej ścianie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alinaa

Akurat jeżeli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji w zakresie mebli do Waszego domu to na pewno warto odwiedzić sklep i sprawdzić ofertę Edinos, w którym znajdziecie różnorodne propozycje m.in co do komody w kolorze dąb sonoma https://www.edinos.pl/komody-dab-sonoma mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami, szczególnie już po montażu kiedy znajdzie swoje miejsce we wnętrzu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kl_milosz

Zgadzam się z użytkownikiem tralinka  - świece obowiązkowo. Ja wybieram jednak świece sojowe z naturalnego wosku - dłużej się palą i nie są trujące. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość serra

Taka zmysłowa sypialnia to na pewno dobry pomysł na sypialnię w hotelu lub pensjonacie, goście zawsze na to patrzą i potem dużo bardziej chwalą sobie pobyt. Bardzo chwalony jest Senactive, to producent łóżek hotelowych . Oferuje najwyższą jakość swoich wyrobów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...