Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość carrot

Stylizacje do biura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niewidzialnijakmy
Chętnie zajrzę, a ze swojej strony mogę polecić stylizacje na Domodi. Bardzo często korzystam z tego portalu, więc wiem, że są tam różne pomysły na każdą okazję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nataliapstryk
Ja zazwyczaj zakładam sukienkę, w stonowanych kolorach, a także spódnice, ale ołówkowe. Dobrze to wygląda, a przy okazji też czuję się pewniej i to przekłada się na moją pracę:) Ostatnio przepiękną sukienkę kupiłam sobie na stronie allinside, za niską cenę :D a do tego buciki, również na tej stronce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w swoich wyborach modowych nie kieruje się trendami, a raczej samopoczuciem, dlatego lubię kupować w outletach bo mogę tam złapać nieźle perełki za pół ceny  Polecam np ubierzsie.com -outlet odzieżowy online - znajdziecie tam np. marki takie, jak GuessPatrizia Pepe  czy Liu Jo. Jest tez bardzo duży wybór męskich perełek!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lubię rozmawiać

Strój do biura jest wązny,ale najważniejsze jest samo biuro i najlepeij jakby było już umeblowane i znajdowało się w centrum miasta w budynku o atrakcyjnym adresie i w prestiżówej lokalizacji,a to zapewnia Optioffice biura serwisowane https://optioffice.pl/biura-serwisowane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...