Skocz do zawartości
Forum

Stylizacje do biura


Gość carrot

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota84

Eleganckie spodnie, ołówkowa spódnica, jakaś prosta bluzka i żakiet, to się zawsze sprawdza. A jeśli nie ogranicza Cie jakiś ścisły dress code to możesz zaszaleć z kolorami i wzorami, które są w tym sezonie modne. Ja w swojej pracy mogę sobie pozwolić na wiele, ale musze wyglądać profesjonalnie, także nikt krzywo nie spojrzy na wzorzystą bluzkę czy zielony żakiet.

Odnośnik do komentarza
Gość shopaholicLady
Ważne żeby dało się wytrwać w pracy te 8 czy 10 godzin i ciuchy były wygodne eleganckie i dobre jakościowo! HE;p ja kupiłam fajną szmizjerkę do pracy bo kobieca jest i wygląda się w niej profesjonalnie w Mango i jestem bardzo zadowolona.świetnie się pierze.http://shop.mango.com/PL/p/mango/clothing/shirt-dress/?id=61439152_N1&orig=catalog
Odnośnik do komentarza

Może warto skorzystać z rady stylistki? Ja osobiście mam rożne pomysły na ubieranie się w do biura! Kilka ciuchów np. ołówkowa spódnica, klasyczne koszule w galowych kolorach, marynarka, klasyczne dobrze skrojone spodnie, krawat, jakieś czółenka i szpilki. Łącze to wszystko ze sobą w różny sposób. Osobą które mają problem z doborem odpowiednich krojów ubrań polecam udanie się do stylistki.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mówimy o ubraniach do biura to dobrze wiedzieć czy regułą jest noszenie bardzo formalnych ubrań czy można troszkę poszaleć. W moim biurze panuje tzw casual dress code, czyli elegancko, ale nie oficjalnie. Moim standardowym zestawem jest spódnica ołówkowa i cardigan, ale ubieram również golfy i zwykłe bawełniane t-shirty. Zimą wełniane spódnice lub eleganckie spodnie i cardigan/elegancki sweterek. Lubie taki styl, czuję się wtedy kobieco i elegancko.

Odnośnik do komentarza
U mnie w pracy na szczęście nie ma czegoś takiego jak dress-code, każdy ubiera się tak, jak ma ochotę. Jednak nawet gdyby był, to zbytnio by mnie nie przerażał, przynajmniej zaczęłabym się ubierać bardziej elegancko :)
Odnośnik do komentarza
Gość WaniliaiPieprz
Według mnie czarna spódnica ołówkowa, do tego jakaś fajna biała bluzeczka no i oczywiście szpilki:) W takim stroju zawładniesz każdą pracę. Inne wyjście to jakiś elegancji kostium, marynarka plus spodnie.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
W biurze, jak by nie było, obowiązuje specjalny dress-cod ;p pewnie biała lub jasna bluzka (z kołnierzykiem) i żakiet lub czarny / granatowy sweter. Mam podobnie, chociaż czasami próbuję się z tego wyłamać ;) staram się także ubierać na wzór czegoś takiego: www.stilago.pl/outlet/kobieta/bluzki-koszule-i-koszulki-194290/bluzki-i-koszule-z-rekawem-dlugim-i-3-4-194402/tunika-bezowa-2918780.html :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...