Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Hexi

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mogę polecić fajny sklep dla dorosłych. https://erosatisfy.pl/main.php kupowanie w stacjonarnych sklepach jest dość krępujace a przez internet jest dyskretnie i taniej. Paczka przychodzi w szarym kartonie, nie ma nawet nazwy sklepu więc nikt się nie domyśliła co tam jest. Spokojnie może odebrać sąsiad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Sporo jest w sieci takich sklepów, które sprzedają różne gadżety więc na pewno trzeba poszukać i cos się uda wybrać. Z takich opcji, z których ja regularnie korzystam to między innymi sklep allebajery.pl. Mają  tam w sumie bardzo dużo różnych gadżetów więc cos tam dla siebie sensownego będzie można wybrać. Sporo jest w sieci takich sklepów, które sprzedają różne gadżety więc na pewno trzeba poszukać i cos się uda wybrać. Z takich opcji, z których ja regularnie korzystam to między innymi sklep allebajery.pl. Mają  tam w sumie bardzo dużo różnych gadżetów więc cos tam dla siebie sensownego będzie można wybrać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość natalia

jeśli chodzi o kosmetyki czy leki to uważam, że apteka internetowa to super rozwiązanie 😉 dużo niższe ceny niż stacjonarnie, większy asortyment oraz często fajne promocje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Essen01

Ja często kupuje w sumie na Diagnosis. Mają szeroką ofertę różnych suplementów i rozsądne ceny. Ogólnie sprzedają różne rzeczy, które mogą się każdemu przydać takie jak termometry czy ciśnieniomierze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nerton2020

Ja często kupuje w sumie w sklepie internetowym Diagnosis. Mają szeroką ofertę różnych suplementów i rozsądne ceny. Ogólnie sprzedają różne rzeczy, które mogą się każdemu przydać takie jak termometry czy ciśnieniomierze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.11.2014 o 12:44, Gość Asianna napisał:

Cześć dziewczyny! Skoro mowa o sklepach internetowych, to czy możecie polecić jakieś sklepy internetowe z elegancką i dobrą gatunkowo odzieżą damską? Nie mam zbyt wiele czasu na zakupy stacjonarne, a potrzebuję eleganckich sukienek do pracy.
Pozdrawiam! :)

Jasne ja polecam sukienki smlfashion.pl nowy butki wysyła w 24 godziny, jestem zadowolona. Oprócz sukienek eleganckich do pracy znajdziesz sukienki na wesele, sukienki eleganckie na kolacja lub sukienki na randkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo33

Jeśli prowadzicie taki sklep i jesteście odpowiedzialni za wysyłkę, to absolutnie nie wolno Wam bagatelizować poszczególnych kwestii. Moim zdaniem bardzo cennym wyborem mogłoby być skorzystanie z możliwości, jakie dzisiaj stwarzają dostawcy folii https://pakujto.pl/product-category/pianki-i-folie/pianka-polietylenowa/ dzięki którym o wiele lepiej możecie zadbać o bezpieczeństwo Waszych produktów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta P

pewnie że się kupuje 🙂 ja ostanio zakochałam się w produktach konopnych ale warto sprawdzić czy taki sklep istnieje na paru forach ja mam łuszczycę i chciałem zakupić  maść Retter  kupiłem w tym sklepie https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/325-masc-z-olejem-konopnym-na-luszczyce-24-.html  maść  jest nie droga  i okazała się strzałem w dziesiątke  Jest nieziemska poprawa. skóra nie pęka, zaczęła grubieć. Pierwszą poprawe już widziałam po 3 dniach od zastosowania  wystarczy posmarować rano i wieczorem u mnie się sprawidziła 🙂  więc konopne produkty są super !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o sklep sportowy to ja całkiem niedawno odkryłam sklep Pesport. Szukałam akurat hulajnogi dla nastolatki - prezent dla dziewczynki z rodziny. W sklepie duży wybór i ja znalazłam bez problemu to czego szukałam. Szybkie zakupy, przelew i bardzo szybka przesyłka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...