Skocz do zawartości
Forum

Sklepy internetowe


Gość Hexi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojtkowsky
Cześć! Chciałbym trochę odświeżyć temat i polecić Wam zdecydowanie najlepszą rzecz, jaką udało mi się ostatnio kupić w Internecie. I to w jakiej cenie! T-shirt z kategorii tych zabawnych, pasuje idealnie na wyjście ze znajomymi czy do szkoły. Koszulka dostępna dla kobiet, ale także mężczyzn i dzieci, dodatkowo we wszystkich rozmiarach i wielu różnych kolorach. Zachęca również świetna jakość materiału, zdecydowanie godne uwagi. Zapraszam do obejrzenia i kupna: koszulka.tv/product/grumpy-i-had-fun-once-it-was-awful-317.html
Odnośnik do komentarza
Najczęściej robię zakupy w internecie stawiam na wygodę ,oszczędność czasową oraz w wielu przypadkach finansową .
Moim sprawdzonym sklepem z sukienkami jest Danvera.pl duży wybór, niskie ceny, świetna jakość,szybki czas realizacji:)
Najfajniejsze jest to że szyją tam na miarę więc nie ma obaw że coś nie będzie pasowało, świetnie dopasowują się do ciała tuszując to co zbędne:);)
Odnośnik do komentarza
Warto jak najbardziej! A nawet jeśli zamówisz coś co nie będzie spełniało Twoich oczekiwań, możesz zwrócić a w niektórych sklepach też wymienić.
Ja osobiście polecam sklep internetowy Style of Jeans. Bogaty wybór spodni jeansowych i nie tylko! A wszystko w bardzo przystępnych cenach.
Odnośnik do komentarza

ja bardzo często kupuję w sklepach internetowych, na aukcjach itd i jestem bardzo zadowolony bo nie mam w większości tych rzeczy, które ma połowa ludzi z sieciówek, tylko same perełki i oryginałki ;p a jeśli chodzi o nakrycia głowy, na których punkcie mam świra to już całkowicie ;p dla miłośników kapeluszy polecam jeden sklepik internetowy Hats bo mają mega towar ;)

Odnośnik do komentarza
Generalnie coraz więcej rzeczy kupuje w internecie. Po pierwsze jak takie zakupy nawet doliczając koszty przesyłki są dużo tańsze niż w tradycyjnym sklepie. Po drugie w sklepach internetowych jest większy wybór rozmiarów i kolorów. Wszystko jest dokładnie opisane, każdy rozmiar określony więc nie ma problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru. Nawet jeśli coś nie będzie nam odpowiadało zawsze towar można zwrócić w ciągu 10 dni bez podania przyczyny. Kupując w lepszych sklepach internetowych można nawet otrzymać zwrot kosztów przesyłki:)
Ostatnio zaczęłam w necie kupować nawet buty. Mój ulubiony sklep to www.eobuwie.com.pl/ Duzy wybór markowych butów w przystępnych cenach. Mają bardzo dużo promocji i naprawdę da się trafić na super okazje. Teraz mają przecenę do 60 % na wybrane buty
Odnośnik do komentarza

ja bardzo często kupuję różne rzeczy przez internet, zarówno ubrania, jak i kosmetyki i wiele innych rzeczy, ale ostatnio kuszą mnie też zakupy do kuchni i nie mogę się zdecydować co dokładnie ;p mam ochotę na fajny zestaw garnków ale jeszcze nie wiem dokładnie jaki sobie wybiorę bo mnóstwo tego jest wszędzie :)

Odnośnik do komentarza
Ja ostatnio zaczęłam zamawiać na taniozchin.pl. Wcześniej nie byłam przekonana, ale myślę spróbuję. No i prawda jest taka, że buty które zamówiłam wyglądają dokładnie tak samo, jak buty oryginalne, a cena połowę niższa (już z przesyłką!) Co prawda musiałam poczekać, ale było warto :) Macie zdjęcie - www.facebook.com/taniozchin/photos/a.389424457876850.1073741842.229914950494469/389461154539847/?type=3&theater. Jest z ich strony, zrobili mnie jak poprosiłam przed wysyłką :)
Odnośnik do komentarza
Gość miniulka911
Ja bardzo często kupuję w sklepach internetowych chociaż wkurza mnie oczekiwanie na przesyłkę;) W najbliższym czasie mam zamiar kupić sobie buty do biegania i jakieś sportowe ubrania z www.landersen.pl Nie znoszę chodzić po sklepach głównie z powodu kolejek i dzikich tłumów. Kupując przez internet mam spokój, mogę przejrzeć wszystko co mi się podoba i często jest dużo taniej.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...