Skocz do zawartości
Forum

Sklepy internetowe


Gość Hexi

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie przekonują też zakupy w internecie, ale bez licytacji. I przynajmniej nie czekam na przesyłkę, bo jak mam blisko to odbieram osobiście. Zobacz sobie jak wypadają w porównaniu serwisy ogłoszeniowe alegratka z gumtree i myślę, że się przekonasz do ich działania. Chyba, że już kiedyś coś kupowałaś w ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Cześć dziewczyny! Skoro mowa o sklepach internetowych, to czy możecie polecić jakieś sklepy internetowe z elegancką i dobrą gatunkowo odzieżą damską? Nie mam zbyt wiele czasu na zakupy stacjonarne, a potrzebuję eleganckich sukienek do pracy.
Pozdrawiam! :)
Odnośnik do komentarza
Gość lukaszowa2014
ostatnio zamawiałam ciuchy sportowe ze strony internetowej, własnie odebrałam przesyłkę jestem zadowolona, ubrania bardzo wygodne, firma godna polecenia. Jest duży wybór koszulek puma, koszulek nike, dodam że jest to hurtownia odzieży sportowej więc ceny nie są wysokie. Na prawde polecam w tej hurtowni odzieży markowej każdy znajdzie coś dla siebie ;)

podsyłam link do strony

importer24.eu
Odnośnik do komentarza
Gość Simon3278
Warto :) Mogę polecić bardzo dobry tani sklep electro.pl mają różny asortyment wózki, kojce, foteliki, podręczniki, telewizory, rtv, agd, komputery, zabawki, asortyment do domu, ogrodu, a nawet perfumy :) Ok kilku miesięcy robię u nich często zakupy i jestem bardzo zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Gość niewidzialnijakmy
Uwielbiam portal Domodi na którym można znaleźć ubrania z różnych sklepów internetowych, co bardzo ułatwia poszukiwania. Właściwie koleżanka mi go poleciła, ponieważ pisała, że bardzo często kupuję sukienki orsay na domodi i z ciekawości zajrzałam na tą stronę. A jak już zajrzałam to od razu się w niej zakochałam ;).
Odnośnik do komentarza
Gość marianka76
Ja kupuję nawet dość często, ale zawsze przed samym wyborem sklepu szukam opinii w Internecie, czy w ogóle warto w nim zamawiać. Teraz widziałam kilka rzeczy w jednym miejscu, które bym potrzebowała i znalazłam opinie o tym sklepie w www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/inbook1/ i szczerze powiedziawszy nie wiem czy zamówię u nich. Znacie może ten sklep? Piszcie tam opinie, będzie to pomocne nie tylko mnie!
Odnośnik do komentarza
Gość Ameliak

Ciągle korzystam ze sklepów internetowych i allegro, ze względu na wygodę i brak czasu łażenia po sklepach :) często w takowych sklepach można znaleźć produkty niedostępne w sklepach stacjonarnych, jak mój ostatni zakup beta Solar www.olimp-labs.com specjalnie na sezon letni suplement diety wspomagający opalanie z beta karotenem którego w sklepach stacjonarnych jeszcze nie spotkałam, a używam od zeszłego lata i bardzo sobie chwale..

Odnośnik do komentarza

Staram się najpierw sprawdzić sklep lub korzystać z tych sprawdzonych przez znajomych. Osobiście wolę kupować w internecie bo nie mam czasu na chodzenie po sklepach i wybieranie produktów. Ostatnio remontowałam mieszkanie i też kupowałam produkty w internecie: http://www.leroymerlin.pl/drzwi-wewnetrzne-i-schody/klamki-i-galki-drzwiowe/serie-klamek/klamka-drzwiowa-roxa,p142255,l164.html oddać zawsze można jak się nie będzie jednak podobało więc to też nie jest problemem.Ja polecam zakupy w internecie:)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś ma obawy związane z kupowaniem przez internet może na początku zamówić sobie jakąś drobną rzecz. Sęk w tym, żeby zamawiać w sprawdzonych sklepach, a nie w jakiś szemranych. Ja, jako że jestem fanką świec zapachowych, jestem skazana na kupowanie przez internet ponieważ w okolicznych sklepach nie ma takich świec jak te http://zapachdomu.pl/kringle-candle , a kupuję je bo są bardzo fajne, długo się palą i naprawdę je czuć.

Odnośnik do komentarza

Czy warto? Warto. Czy bezpiecznie? W 99% tak. Ja już od dłuższego czasu wyleczyłam się ze stacjonarnych zakupów jeżeli chodzi o kosmetyki. W sieci, szczególnie w internetowych aptekach są dostępne nawet do 15% takiej, co przy markowych specyfikach, które same z siebie swoje kosztują daje spore oszczędności. Zdarza się również, że kosmetyki danej marki nie są od razu dostępne w sklepach stacjonarnych, w sieci są to zwyczajowo duże ilości i rzadko się zdarza, abym czekała na jakiś produkt, bo jest niedostępny. Ponadto moja ulubiona woda termalna uriage (https://www.aptekagemini.pl/uriage-woda-termalna-300ml.html) stacjonarnie nie była w najbliższej okolicy w ogóle dostępa - w sieci nie było tego problemu.

Odnośnik do komentarza

nie mam całkowitego przekonania czy bezpiecznie, wlos mi się na glowie jezy jak słucham jak moja kolezanka chwali sie okazjami w sieci, nawet nie sprawdza czy taki sklep istnieje a juz kika razy straciła sporo kasy, nic jej to nie nauczylo, probowałam ją chociaż namowić na zainstalowanie dobrego antywirusa, mam g datę i mi blokuje dziwne stroni, chroni przelewy, ale do niej nic nie dociera, jak znów da sie na coś naciągnąc to może w końcu się przekona ze jednak warto w antywirusa zainwestowac

Odnośnik do komentarza

Zamawiałem wiele razy. W sumie im starszy się robię to tym częściej kupuję własnie w sklepach internetowych . Jest to dla mnie:
wygodniejsze bo nie muszę chodzić po sklepach stacjonarnych
tańsze bo w sieci są lepsze promocje
i o wiele szybsze.

Jeśli miałbym Wam polecić jakiś dobry sklep to będzie to ta firma.

Maja naprawdę dobre ceny na dobrej jakości ubrania sportowe.

Odnośnik do komentarza
Gość sabinai211

Stwórzcie swój własny sklep internetowy, jeśli chcecie skorzystać sobie z najlepszych możliwości! Myślę, że bardzo spodoba się Wam strona https://pasejo.pl/ która oferuje założenie takiego sklepu całkowicie za darmo. Myślę, że wiele osób może się zdecydować, bo to wbrew pozorom łatwy biznes.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...