Skocz do zawartości
Forum

Sklepy internetowe


Gość Hexi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lesson9
Ja kupuję od czasu do czasu. :yes: Nie zawsze bezpiecznie ale zawsze przecież można odesłać. Ale musisz pamiętać że czasem trzeba dobrze poszukać żeby znaleźć dobrą ofertę. Przykładowo w internecie znalazłam o 100 zł. tańsze słuchawki niż w w pewnym sklepie nie dla idiotów...
Odnośnik do komentarza
Trzeba jednak pamiętać że, czasem jest drożej w internecie , a rzeczy takie jak np.: bielizna, ubrania czy buty mogą nie pasować. Niby jest jakiś rozmiar , ale nie oszukujmy się że pewnie większość z was ma , lub miała "tak między - a - ". Ja przykładowo , w niektórych sklepach kupuję xs, a w niektórych dochodzi nawet do m :no:
Odnośnik do komentarza
Dokładnie tak. Z tego co słyszałam to takie sklepy jak www.deezee.pl i www.stylowebutki.pl sa ok. Chciałam tam kupić jakieś buty, ale już ich nie było, znalazłam takie same na stronie fleq, ale po przeczytaniu negatywnych komentarzy na allegro, odechciało mi się...
Odnośnik do komentarza
Według mnie warto kupować. Oczywiście trzeba uważać i wszystko dokładnie sprawdzać , racja jest że rozmiarówki są różne ale wystarczy dobrze sprawdzić wymiary. Ewentualnie kupować tam gdzie jest możliwy zwrot. Faktem jest że można znaleźć super ciuchy w necie:) Ja np często kupuję w www.kufersklep.pl i nigdy nie miałam żadnych problemów.
Odnośnik do komentarza
Gość pati_kinia
Zakupy przez internet są bardzo wygodną alternatywą, dlatego ja od czasu do czasu kupuję np na allegro. O sklepie stylowebutki.pl też słyszałam pozytywne opinie, ale sama jeszcze nic w nim nie kupowałam, za to mogę polecić sklep z sukienkami dla dziewczynek www.mala-dama.eu bo ost. moja siostra kupowała tam sukieneczke dla swojej córeczki i była bardzo zadowolona
Odnośnik do komentarza
Pewnie, że warto. Szybciej, taniej i wygodniej, same plusy ;) Ale oczywiście wszystko należy robić z rozwagą, bo można się naciąć na jakieś podróbki czy inne buble :/ Jeśli chodzi o ciuchy, to zazwyczaj zamawiam ze sklepów on-line zara czy inne tego typu, a np. buty sportowe z oryginalnebuty.pl/ , bo zawsze mają mój rozmiar i często jakieś promocję się pojawiają :)
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
warto, ale w sprawdzonych, poleconych przez znajomych :) nie dawno koleżanka poleciła mi sklep stilago.pl , gdy poszukiwałam sukienki na ślub koleżanki. Jest to klub zakupowy, który oferuje nawet 70% zniżki na ciuchy europejskich marek !!!! Nie zapłaciłam nic więcej niż w innych sklepach, a przynajmniej nie miałam obaw, że spotkam na weselu ubranego kogoś podobnie, lub co gorsza, tak samo, jak ja :D Wszystko odbywa się w 3 - 5 dniowych kampaniach sprzedażowych (tak więc nie ma wiele czasu na zastanowienie) ale za to, nie ma obowiązku jak przy innych firmach tego typu, przedpłaty. Płaci się dopiero przy odbiorze.
Odnośnik do komentarza
Gość Limonka33
Myślę, że warto, o ile znajdziesz dobrą ofertę. Od dawna korzystam z serwisu alerter.pl za pomocą którego w czasie rzeczywistym przeglądam oferty na portalach i jak coś się fajnego pojawi to mam szybką informację.
Buty najpierw przymierzam, w rozmiarówkach ubrań mam już wprawę, więc kupuję bez obaw.
Odnośnik do komentarza
Gość Mega_n11
ja kupiłam ostatnio biustonosz w sklepie internetowym kris line i jestem bardzo zadowolona. Generalnie polecam szukać w Internecie, bo naprawdę fajne rzeczy można wynaleźć :) a zawsze jest 10 dni na zwrot, więc ryzyko też nie jest duże
Odnośnik do komentarza
Ostatnio coraz częściej kupuje w necie dla zaoszczędzenia pieniążków, głównie wchodzę na TopKody tam można znaleźć spoko ciuchy z sieciówek tańsze dzięki kodom rabatowym i rożnym zniżkom. Ostatnio załapałam się na fajny rabat do Housa 50% i w C&A nawet 70%. I nie muszę przeciskać się przez tłumy w markecie :)
Polecam!
;)
Odnośnik do komentarza

Ja kupuję coraz więcej. Największy problem mam z rozmiarami, bo nie zawsze ten, który jest napisany okazuje sie tym, który zawsze noszę :)
Ale pamiętajcie, że jeśli kupujecie coś w sklepie internetowym, to zawsze macie 7 dni (może nawet 10, trzeba to sprawdzić) na zwrot zakupu i to bez podania żadnej przyczyny.
Ja tak ostatnio kupowałam płaszcz damski jesienny i męski dla mojego męża. Z moim nie było problemów, ale on tak wybrzydzał, że dwa razy zwracałam i uznałam, że sam sobie znajdzie ;)
a Wy zwracałyście już jakieś zakupy? Miałyście gdzieś problemy?

Odnośnik do komentarza
Sklepów z obuwiem jest dużo tylko... to obuwie albo jest to samo co na allegro albo marki dobre ale i droższe. Jeśli chodzi o ubrania, to całkiem przyjazny jest sklep C&A - sporo przecen i do tego bardzo fajną mają ofertę ubrań dla dzieci, także tych ciut starszych.
Odnośnik do komentarza
Gość WaniliaiPieprz
Zdecydowanie polecam sklepy internetowe. Tam często można znaleźć produkty niedostępne już w zwykłych sklepach. Ale także natrafić na fajne zniżki i promocję. Zdecydowanie polecam zakupy w sklepach internetowych. Nie dość, że wygodniej to jeszcze korzystniej.
Odnośnik do komentarza
zgadzam się z moją poprzedniczką ja bieliznę kupuje np: www.ekskluzywna.pl i jest taka firma- KrisLine dodam że Polska robiąca bieliznę dla Pań biuściastych, a ten sklep ma większy asortyment niż u nich na stronie, ciągle też maja jakieś przeceny i będę tam kupować takie cuś na walentynki :P ekskluzywna.pl/obsessive-bodystocking-g303-black-bielizna-erotyczna
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...