Skocz do zawartości
Forum

Wasza biżuteria?


Gość diasa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pomyślałam by was spytać czy nosicie biżuterie, jeśli tak to jaką, targacie ją cały czas czy jedynie od święta na jakieś spotkania, wolicie jak są to kamyczki szlachetne, czy może zwykłe łanczuski, gdzie się zaopatrywujecie?
Odnośnik do komentarza
Gość nataliapstryk
Ja zawsze zakładam biżuterię, niezależnie od mojego stroju. To nie muszą być całe komplety, ale czasem wystarczą skromne kolczyki, pierścionki, czy też zegarek. Swoją fajną biżuterię kupuję na stronie allinside, z której jestem bardzo zadowolona.
Odnośnik do komentarza

Kiedyś lubiłam pstrokatą biżuterię. Jak byłam młodsza lubiłam nosić coś co się wyrożnia oraz coś co zwraca uwagę. Jednak im starsza się robię, tym delikatniejszą bizuterię na siebie nakladam. Zaczynam również doceniać szlachetne materiały, wybieram zwykle albo srebro albo złoto. 

Jeśli szukacie ciekawych wzorów pierścionkow wykonanych ze srebra, polecam zerknąć sobie na stronę tego sklepu biżuteryjnego: https://www.ankabizuteria.pl/pierscionki Mają w nim wiele ciekawych wzorów w dobrej cenie. Piekny jest na przyklad ten pierścionek

srebrna-bizuteria-z-szafirem-pierscionek

Odnośnik do komentarza

Zależy jaki element biżuterii ? Naszyjnik noszę zawsze, kolczyki raczej tylko gdy gdzieś wychodzę ? Od niedawna noszę też pierścionki, które zachwyciły mnie swoim pięknem i nie mogę się z nimi rozstać ? Kupiłam sobie je od Seveeu, są absolutnie piękne, wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. W codzienności sprawdzają się super!

Odnośnik do komentarza

Noszę biżuterię codziennie praktycznie. Mam różne modele w domu, takie na specjalne okazje bardziej okazałe i większe i takie delikatniejsze na każdy dzień. Jakie wybieram? Głównie ze stali chirurgicznej ? Zobaczcie jakie plusy ma taka biżuteria w tym artykule http://www.swiat-kobiet.pl/niezwykla-bizuteria/ ? Co pierwsze mi przychodzi na myśl to to, że taka biżuteria ze stali chirurgicznej jest łudząco podobna do złotych czy srebrnych elementów, ale bywa zdecydowanie tańsza. A do tego jest trwała, nie uczula, nie podrażnia, nie ściera się z niej kolor. Może być pozłacana również. 

Odnośnik do komentarza
Gość ewelka833

Ogólnie, jeśli szukacie czegoś fajnego, to powiem Wam, że bardzo ładną, modną i fajną biżuterię możecie Państwo kupić w sklepie https://bunnyblink.pl/ . Jest to punkt w sieci z bardzo dobrą ofertą produktów , które są delikatne, ale trwałe. I wydaje mi się, że każdy może je mieć, pasują każdemu. Ogólnie cenowo wychodzą korzystne i są ładne. Śmiało korzystajcie, sprawdzajcie, a z pewnością coś odpowiedniego uda się bez żadnego problemu znaleźć. Sprawdzajcie ciekawe propozycje.

Odnośnik do komentarza
Gość Anastazja90

Ja lubię zmieniać biżuterię w zależności od stylizacji. Nie ukrywam, że bawię się modą i dodatkami. Codziennie inny outfit i jakbym miała do niego złotą czy srebrną biżuterię za każdym razem inną to bym zbankrutowała. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem był zakup kilku fajnych naszyjników, bransoletek i kolczyków ze sklepu ELORI. Bardzo lubię tą markę mam już kilka kompletów z tej firmy. Jakość wykonania dla mnie na prawdę sztos, mimo niskiej ceny tu wszystko jest dopracowane każdy detal. Bardzo mi się podoba to, że codziennie zmieniam biżuterię, która pasuje do mojego aktualnego stroju. 

Odnośnik do komentarza
Gość Warszawianka
W dniu 22.07.2021 o 21:41, Gość Anastazja90 napisał:

Ja lubię zmieniać biżuterię w zależności od stylizacji. Nie ukrywam, że bawię się modą i dodatkami. Codziennie inny outfit i jakbym miała do niego złotą czy srebrną biżuterię za każdym razem inną to bym zbankrutowała. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem był zakup kilku fajnych naszyjników, bransoletek i kolczyków ze sklepu ELORI. Bardzo lubię tą markę mam już kilka kompletów z tej firmy. Jakość wykonania dla mnie na prawdę sztos, mimo niskiej ceny tu wszystko jest dopracowane każdy detal. Bardzo mi się podoba to, że codziennie zmieniam biżuterię, która pasuje do mojego aktualnego stroju. 

Znam tą markę i bardzo lubię. Mają ładną biżuterię i na prawdę atrakcyjne ceny. Sama zamawiam z Elori czasem ? 

Odnośnik do komentarza

Zachęcam też do odwiedzenia ich salonu w Warszawie na Złotej. Panie zawsze chętnie doradzają w wyborze. Mnie dobrały biżuterię do sukni ślubnej i uratowały mój look ? Zamówiłam na allegro coś i okazało się okropne, a bransoletka zepsuła się przy zapinaniu. Pobiegłam do Elori i tam kupiłam cały ślubny komplet, który wykorzystam też na inne okazje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...