Skocz do zawartości
Forum

W co się ubrać...???


Gość magiales

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magiales
Cześć dziewczyny, mam nie lada problem:):) dzisiaj idę na wieczór panieński do koleżanki i nie mam pojęcia co założyć. Idziemy najpierw do lokalu, takiego jakby dom weselny, a później prawdopodobnie do jakieoś baru, dyskoteki. Doradźcie co mogę założyć, czy coś eleganckiego, czy mogę na przykład założyć legginsy i mini jeansową?
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
hm, ja bym raczej nie ubierala legginsow, jakas niezobowiazujaca sukienke lub spodnie i elegantsza bluzke wieczorowa. popytaj sie tez jak inne dziwczyny sie ubieraja. czy to ma byc bardziej eleganckie wyjscie czy idziecie potem do jakiegos zwyklego baru.
Odnośnik do komentarza
Gość burgund
Na wieczór panieński najlepiej ubrać się w coś wygodnego i na dodatek jeszcze ładnego. Fakt, jakaś dyskotekowa kiecka byłaby najlepsza, do tego mocniejszy makijaż nie zaszkodzi, ale oczywiście bez przesady i jakieś fajne szpileczki - elegancko będzie.
Odnośnik do komentarza
a ja zaproponuje nowa kolekcję Big Star- berlin. jesli ktoś nie wie w co ubrac sie to warto zajrzec na stronke producenta, bo nowa kolekcja mnie osobiście zafascynowała i dała inspiracje. Każda z nas znajdzie tam coś dla siebie. Ja dowiedziałam sie o tej kolekcji oglądając "dzień dobry tvn" Pokazana była sesja zdjęciowa z nowa kolekcją. Sama w wolnej chwili podjade do sklepu by wypatrzeć cos dla siebie.
tu macie na you tube filmik z tej sesji ----> www.youtube.com/watch?v=_sUh-9of5SQ&feature=player_embedded
Odnośnik do komentarza
Do mnie Big Star przemówił ta nową kolekcją Berlin. Zainspirowała mnie tej jesieni i mam zamiar zajrzeć do ich sklepu.
I myślę, ze tego typu markowe ciuchy jak Big Star, wrangler czy lee nie sa drogie bo w dobrej promocji, można coś dla siebie fajnego znaleźć np super dopasowane jeansy. ja chce sobie jakoś kurteczkę kupić.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...