Skocz do zawartości
Forum

walizki, torby, torebki


Gość Joga

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałam walizki na wyjazd i natknęłam się na bardzo fajny sklep royalpoint.pl. Masa walizek, toreb i torebek fajnych producentów: Samsonite, Roncato, Słoń Torbalski, Dissona. Kupiłam sobie walizkę na kółkach z Roncato właśnie i wygląda bardzo elegancko i solidnie. Warto tam zajrzeć, jeśli szukacie torebek albo waliz.
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
Fajnie, że napisałyście o sklepie royalpoint.pl, bo ja właśnie się przymierzam do tego, żeby kupić walizkę, z którą będę podróżować nie tylko wygodniej ale też z szykiem i klasą;)
Przyznam, że jak zajrzałam na tą stronę, to pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to duży wybór, niskie ceny i wysoka jakość materiałów.
Teraz tylko pozostaje tylko jeden problem;/
Na którą się zdecydować??:)
Odnośnik do komentarza
No tak ale w tej przemysłowej masie gubi się to czego prawdziwa kobieta poszukuje by być wyjątkową. Ja osobiście mam bzika na puncie torebek, ale kupuję najczęściej pojedyncze egzemplarze autorskie. Jakie teraz artyści robią torby to głowa boli. Taraz poluje na taką o nazwie szara róża. Całość z naturalnego weluru. Przód ozdobiony dużym kwiatem. Wewnątrz dopasowana kolorystycznie podszewka. Jak juz ją kupie to może wam zdradzę gdzie.
Odnośnik do komentarza
Dlaczego walizki na kółkach są niepraktyczne w zimie? Te całe plastikowe czy z czego one tam są to są rewelacyjne właśnie na zime. Co prawda są droższe od tych zwykłyach, ale w nich przynajmniej się nic nie gniecie. A co do torebek takich na ramię i takich do ręki na imprezę to ostatnio też natknęłam się na fajny sklep (też przypadkowo) mt-torebki.pl . Mają tam fajny program lojalnościowy czyli to co tygryski lubią najbardziej :)
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
elka 123: moim zdaniem są niepraktyczne dla osób, które jeżdżą pociągami, ponieważ jak się położy taką walizkę na górną półkę, to potem ten śnieg cały czas skapuje na głowy pasażerów. Ja w wyjazdy często zabieram plecak tego typu: taniebuty.pl/F7%20Pro/Plecak_F7_Pro_Saturn_30_F79305T/Product.aspx Dużo się w nim mieści, a do tego wygodnie się niesie. Jest to bardziej praktyczne rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Torebka ze zdjęcia hmm praktyczna ale chyba dla jakiegoś graficiarza :). A serio to dobry wybór dla mężczyzny który na trochę papierów, telefony, klucze, portfel itd. Łatwo przewiesić przez ramię i można bez nerwów, że coś wypadnie na przykład spacerować
Odnośnik do komentarza

Fajny i stylowy plecak, może w obecnych czasach śmiało zastąpić torebkę. Coraz więcej kobiet decyduje się na takie rozwiązania i szuka ciekawych plecaków dla siebie. Jeśli Ty także jesteś w tym gronie to koniecznie zajrzyj na stronę http://hammocks.pl/plecaki-damskie.php gdzie znajdziesz wiele interesujących propozycji plecaków dopasowanych do Ciebie.

Prawdziwe Rzemiosło i mój blog Naturalnieskorzane.com, czyli torby i galanteria ze skóry naturalnej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...