Skocz do zawartości
Forum

Jakie buty najbardziej lubicie?


Gość Anita1890

Rekomendowane odpowiedzi

Gość miniulka911

Ja nie mam ulubionego rodzaju butów. Chodzę w tym co mi wpadnie w oko:) Dzisiaj trafiłam na fajne, ocieplane kozaczki i chyba je kupię. Do tej pory kupowałam kozaki na obcasie w żaden sposób nieocieplone i marzłam:/. Na szczęście zmądrzałam i w tym roku kupię coś porządniejszego.

Odnośnik do komentarza

Ja najbardziej lubię trampki:) Są wygodne i pasują praktycznie do wszystkiego. Niestety zimą nie można ich nosić co mnie strasznie irytuje. Dlatego mam w planach zakup jakiś sportowych zimowych buciorów. Jak nie znajdę takich butów w moim mieście to zamówię je przez internet. Na pewno będą świetnie pasować do parki.

Odnośnik do komentarza
Ja zawsze ganiałam w adidasach, a ostatnio odkryłam w sobie pasję do szpilek i ogólnie butów na obcasie :D a wszystko za sprawą nowo otwartego sklepu showroom MIVO w Blue city. Zajrzałam tam tylko z ciekawości, a wyszłam z parą eleganckich czółenek na obcasie :D Musze tam zaciągnąć mojego "Mikołaja", bo upatrzyłam sobie jeszcze szpilki, które chętnie znajdę pod choinką;)
Odnośnik do komentarza
Gość nataliapstryk
Ja lubię przeróżnego rodzaju buty.. od szpilek, przez kozaczki, po trampki :D w zależności, jak się ubiorę, na co mam ochotę to to zakładam :D mam mnóstwo różnego rodzaju obuwia, ponieważ kupuję je na stronie allinside.pl za niską cenę.
Odnośnik do komentarza
Gość palina89

A to zależy od okazji. Na co dzien raczej zakładam płaskie buty, bo jest wygodniej. Na wiosnę zamówiłam sportowe sneakersy z NIK i myślę, że idealnie sprawdzą się do dżinsów, a nawet i do spódniczki będą pasować. Wybrałam pastelowy kremowy kolor- są śliczne i całe skórzane.

Odnośnik do komentarza

Zalezy od pory roku i okazji :) Na codzien w zimie zakladam botki lub buty na sporym obcasie lub kozaki na obcasie ale niewiększym niz 10 cm.
Na wiosnę sa to zdecydowanie sandały,płaskie lub na obcasie. W lecie ubieram głownie plaskie baleriny bo sa najwygodniejsze natomiast wysokie buty zakladam tylko na jakas uroczystość lub do klubu. Jesienią takze nosze głownie botki. Szpilek raczej unikam. Tak to wygląda.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Oj ja chyba również. Żadne inne buty z takim powodzeniem jak włąśnie szpilki nie wydłużają naszych nóg. Sprawiaja,ze pierś wypina się do przodu, tyłek do tyłu. Nogi sa długie,. Poruszamy sie również seksowniej.

Polecam zajrzeć sobie jeszcze do tego artykułu
https://answear.com/blog/latem-wydluz-swoje-nogi/20613

Super wyglądają szpilki w połączeniu z szortami. Nogi są az do nieba!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najwygodniejsze są skórzane, dobrze wyprofilowane buty. Osobiście uwielbiam te od polskich producentów. Sama zamawiam w sklepie Eurobuty, bo już mam do nich zaufanie, a jeśli chodzi o kupowanie but ów przez Internet to tylko z pewnych źródeł ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...