Skocz do zawartości
Forum

Jakie buty najbardziej lubicie?


Gość Anita1890

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Gość Wiolka napisał:

Ja też na co dzień noszę raczej sportowe buty, taki tryb życia:) ostatnio kupiłam nawet klej Tadam, dzięki któremu udało się podkleić moje ulubione buty do biegania, sprzed kilku sezonów - spokojnie jeszcze posłużą. Jestem zadowolona. 

Wypróbuje ten klej, właśnie dzisiaj rozkleił mi się prawie nowy but :(

Ostatnio noszę częściej buty sportowe na co dzień, kiedyś wyłącznie szpilki. Aż dziw, że nie mam haluksów. ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.08.2021 o 20:46, Gość Wiolka napisał:

Ja też na co dzień noszę raczej sportowe buty, taki tryb życia:) ostatnio kupiłam nawet klej Tadam, dzięki któremu udało się podkleić moje ulubione buty do biegania, sprzed kilku sezonów - spokojnie jeszcze posłużą. Jestem zadowolona. 

A możesz coś więcej powiedziec o tym kleju? Mi by sie taki przydał, mam kilka par do poklejenia. Gdzie kupię taki klej?

Odnośnik do komentarza

Pierwszym etapem rozpoczęcia włąsnej działalności jest jej zarejestrowanie,drugim zaś poszukanei interesującego i w wysokich standardach biura a idealne warunki do pracy są w Optioffice biura serwisowane  https://optioffice.pl/biura-serwisowane 

Odnośnik do komentarza

Pierwszym etapem rozpoczęcia włąsnej działalności jest jej zarejestrowanie,drugim zaś poszukanei interesującego i w wysokich standardach biura a idealne warunki do pracy są w Optioffice biura serwisowane  https://optioffice.pl/biura-serwisowane 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.09.2021 o 04:13, Gość ahsemn napisał:

A możesz coś więcej powiedziec o tym kleju? Mi by sie taki przydał, mam kilka par do poklejenia. Gdzie kupię taki klej?

Witam! Ahsemn, może ja pomogę. Klej TADAM® jest elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Dzięki jego pomocy szybko i skutecznie skleisz swoje buty.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM

tadam.com.pl

Odnośnik do komentarza

Taniosc taniością ale rozwaz jeszcze inne mozliwosci niewytrzymywania Twojej garderoby. Na przyklad
Co robisz na codzień? Do czego służą Ci te ubrania? Tylko wyklady? A moze w tych samych rzeczach sprzatasz, szlajasz sie po parku i robisz porzadki u babci Gieni? Jesli tak to rozważ rzeczy do
-tylko po domu
-Tylko do sprzątania itd
A Jak z praniem... Bo moze pierzesz je za czesto w za wysokiej temperaturze w zbyt wielu detergentach?
A moze po prostu masz takie nawyki ze zaraz cos Ci sie poplami rozedrze ubabra. Jesli tak to przydaloby sie wiecej uwagi, uzywanie serwetki przy jedzeniu lub siadanie na czyms a nie na gołej trawie itd jesli wiesz co mam na mysli...
I w koncu jak z pielęgnacją rzeczy np zacerowanie małej dziurki póki jest tycia, wzmocnienie szwow jak widzisz ze sa słabe, nasmarowanie zamka, podklejenie łatki, trzymanie butow w prawidłach, impregnacja torebki.... To sa setki małych pielegnacyjnych czynności pozornie niezauwazalnych, ktore właśnie utrwalają dobra nietrwale.

Jesli szukacie wygodnych i dobrej jakości butów na wiosne, polecam zajrzeć sobie do Pantofelka:

https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Balerinki-215.html

Aktualnie są duże zniżki na balerinki.

20826_8.jpg

Odnośnik do komentarza

Aktualnie mam jakieś 20 par butow ?

W sumie z 3 powinnam rozstać się w najbliższym czasie. I pewnie po okresie wakacyjnym kolejne 3 pary będą nadawały się do wymisny. Lubię kupować buty i perfumy to chyba takie moje uzależnienie.

https://www.kurierzamojski.pl/2022/03/16/ponadczasowe-dziewczece-baleriny-idealnym-dodatkiem-na-wiosne/

Lubię przede wszystkim wygodne balerinki ?

baleriny-damskie-suzana-nowa-kolekcja-bu

Odnośnik do komentarza
Gość Zofia Marek
Godzinę temu, Gość Ewa napisał:

moje najwygodniejsze Jordany tez tam brałam, myślałam, że są mało znani

moyen jest, o ile wiem nowym sklepem, ale mają tylko te buty, które są najwyższej jakości, więc na niższą półkę bym tam nie liczyła

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...