Skocz do zawartości
Forum

Jakie buty najbardziej lubicie?


Gość Anita1890

Rekomendowane odpowiedzi

ja takze lubie nasic trampki takie najzwyczajniejsze jakie sa- czarno biale, bo te z wszelkimi bazgrolami wydaja mi sie dziecinne. a tak na jakies wyjscia to buty na wyskoim dosc masywnym slupku (cos na ksztalt piramidki do gory nogami:P) bez palcow w kolorze sliwkowym:D
Odnośnik do komentarza
Gość Katerinka
Ja to uwielbiam moje stare wysłużone sportowe chodaczki:)

Wysokich obcasów nie noszę, bo ostatnio tak mnie stopy bolały, że do domu wróciłam na bosaka (ech gdyby to jeszcze z imprezy, a to ze zwykłych zakupów) i potem nie mogłam nóg domyć:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość Shelby
ja sie sama aż dziwie sobie ze tak dobrze czuje się w butach na obsasie, nawet takich które na wygodne nie wyglądają^^
Biorąc pod uwagę to, ze raczej preferuje sportowy styl i to dosc konsekwentnie od dziecinstwa, mysłałam, ze nigdy to takiego obuwia sie nie przekonam a tu prosze.
Duża zaletą obsaców jest to, ze prawie każdy noga zyskuje w nich, nawe jesli nie jest zbyt zgrabna^^ trzeba tylko własciwie dobrac typ buta. No i można byc wyższym niz jest się w rzeczywistosci^^ a dla kogos kto mierzy przy dobrych wiatrach 1,65 to naprawdę cenna zaleta:D
balerinki lubie tak srednio. Dziwnie w nich wyglądam^^ poza tym one mnie nie są w stanie ' podwyższyć '
koturn nie trawie zupelnie. Rzeczywiscie obsasy są lepszym rozwiązaniem. Koturny sprawdzają się tylko smukłych nogach, bo dodają cieżkosci sylwetce.
w lecie wiekszosc czasu smigam w japonkach albo jakis niewymyslnych klapkach czarnych bez nadmiernych udziwnien^^ bo nie lubie takich
no i sportowe rózne, poczawszy od czarno-białych trampek po biale pumy. Jakis dziwny fetysz- sportowe buty muszę miec całe białe /ewentualnie biały musi dominowac:p
W zimie dopiero pare lat temu zaczelam chodzic w kozakach na obsasie. Od 5 kl podstawówki, jak pierwszy raz załozyłam glany tak potem cieżko było je zdjąc i kupowałam kolejne pary. Teraz jednak ciezko byłoby je wpasowac do mojej garderoby:lol: Chociaz bardzo je lubiłam, były cholernie praktyczne i wygodne.
Odnośnik do komentarza
oj jak sie noga w takich buciorach meczy. ja wogole nie wiem dlaczego dziewczyny chca wygladac jak ostatnie diablice albo jak faceci zamiast ubierac sie w ladne dziewczece ciuszki;) ale kazdy ma inny gust. mowie tylko ze z doswiadczenia wiem ze takie style chlopakom sie nie podobaja. co bedzie jak oni zaczna chodzic w szpilkach?:lol:
Odnośnik do komentarza
e tam męczy. Glany są naprawdę bardzo wygodne. Co prawda dla mnie były zawsze tylko takimi 'butami na zimę'^^ Nigdy nie zakładałam ich dla samego zakładania, bo co jak co, ale są dość cięzkie i np w takim okresie jak teraz byłoby w nich za gorąco, ale mając do wyboru kozaki czy cos w tym stylu a glany zawsze wolałam te drugie, bo były znacznie wygodniejsze. Swietnie sie w nich chodzi i są bardzo wytrzymałe. Ale chyba wiem o co Ci chodzi z tymi 'diablicami' Sporo dziewczyn ma taki styl...czarne ubrania, ostry makijaż, glany itd^^ Swoja drogą nie ma nic gorszego niż brudne glany, mogą być po kilkuletnim użyciu, ale muszą być czyste i zadbane :rol:
Ja nigdy w takie skrajnosci nie popadałam. Po prostu bardzo lubię ten typ butów. Sa i praktyczne i jak dla mnie też dość 'ladne';)
Odnośnik do komentarza
i oto mi chodzi. samo noszenie glanow dla wygody nie przeszkadza mi. przeszkadzaja mi tylko dziewczyny ktore na sile robia z siebie nie wiadomo co. szczerze mowiac kiedys nienawidzilam spodnic i typowo dziewczecych ubran ale teraz sie do nich przekonalam i wiem ze kazdej dziewczynie w nich do twarzy;)
Odnośnik do komentarza
tez doszłam w ostatnich czasach do takiego wnioski.
jak ktos zakłada glany, zwłaszcza te dlugie w lecie, gdy jest co najmniej 25 stopni to raczej nie dla wygody. Nawet jesli je lubi to względy praktyczne raczej wykluczą taki pomysł. Ale jesli mimo to jednak ktos je zakłada to w moim odczuciu kombinuje, bo dorabia do tego jakąs teorię. A dorabianie teorii do muzyki, poglądów i przekładanie tego na styl ubierania sie jest dla mnie głupie i wyjątkowo bezsensowne :yes:
Odnośnik do komentarza
Gość martynka250888
ja mam raczej elegancki styl (butów sportowych nie mam żadnych, od pół roku przymierzam się do kupna czegoś na siłownię) kocham szpilki, zakładam je zawsze: na impreze, na uczelnię, na zakupy... Im wyższe tym lepsze, mam kilka par z obcasem po 11cm. Jeśli chodzi o koturny to nigdy nie próbowałam chodzić ale wydają mi się takie niewygodne i niepraktyczne na polskie chodniki.
Odnośnik do komentarza
Gość myszka123
ja noszę głównie wygodne sportowe adidasy, mam kilka par różnych sportowych butków i na co dzień i na fitness, nawet baleriny mam sportowe :D
a teraz kupuję sobie wiązane lekkie adidasy na lato, przewiewne z siateczki,
są śliczne
Odnośnik do komentarza
Ja uwielbiam szpilki;) Ostatni Mój zakup to 9,5 cm szpilkeczki z wycientymi palcami i zapinane na paseczek na pięcie;) są śliczne. Moj Misio stwierdził ze oszalałam;p. Było kilka kolorków ale wzięłam czarne, bo te cukierkowe kolory troche zbyt wyzywające są;). Lubie tez adidaski;) zawsze do autka czy do sklepu są idealne.
Odnośnik do komentarza
Widzę, że rozgorzała całkiem ciekawa dyskusja na temat dziewczyn w glanach. Sama jeszcze parę lat temu nosiłam glany, 14-dziurowe, czyli wyższe od standardowych i dla mnie zawsze wypolerowane glany były niemalże zbrodnią ;) Ale ze wszystkiego się wyrasta i tak teraz przerzuciłam się na "lżejsze" martensy i już do kostki, a nie pod kolano. A teraz przymierzam się do zakupu takich butów:[url] ,]www.centersport.pl/produkt-nike-wmns_the_nike_chip,2580.html,[/url] bo jednak wiązanie martensów, jak potrzebuję wyskoczyć tylko na momencik jest nieco męczące. Oczywiście noszę też bardziej kobiece obuwie. Szczególnie przepadam za wysokimi koturnami (i wcale nie uważam je za babciowe).
Odnośnik do komentarza
pochwalę się nowym zakupem reebokami pump aerobic
teraz to już innych butów nie będę nosić bo te są najwygodniejsze jakie miałam :) a to dzięki tej pompce w języku którą dopasowuje się buty idealnie do własnej stopy

byłam ciekawa jak to działa i znalazłam filmik gdzie facet pokazuje jak wygląda to w środku buta i jak działa ta pompka
www.youtube.com/watch?v=62mEki_n9rY
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...