Skocz do zawartości
Forum

Wasze ulubione radio


Gość pati_kinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pati_kinia
Jak często w ciągu dnia słuchacie radia? Macie swoje ulubione stacje radiowe?
Ja jestem uzależniona od muzyki, więc radio u mnie gra prawie non stop. W pracy słucham radia bemowo fm, czyli najpierw audycji Śniadanie, a potem W pracy, później przełączam się na jakieś "hity" czyli trochę komercji z list przebojów np. z eski :)
Odnośnik do komentarza
Gość Jola_Jolka
Zdecydowanie najbardziej lubię gotować jak mam włączone radio, a później jak siedzę w internecie to też zawsze mi coś brzęczy :) Słucham Rmf fm, trójki oraz stacji internetowych m.in. polską stację, bemowo fm też, ale tylko wybrane audycje
Odnośnik do komentarza
Gość arcticone
ja kiedyś namiętnie słuchałam Trójki, ale teraz strasznie sie popsuli i muzyka jest czesto smutna i przygnębiająca. Ostatnio troche przysłuchuje sie Czwórce i jest nawet do strawienia :D generalnie jednak teraz prawie wszystkie radia są szitowe. Fajne jest Radio Centrum - w końcu jakiś rock - ale takie rzeczy tylko w Lublinie ;)
Odnośnik do komentarza
Gość pati_kinia
Oj ciężko o rock w komercyjnych stacjach, no chyba, że eska rock, a tak to prawdę mówiąc nie wiem czy ktoś jeszcze puszcza rock, dlatego warto włączyć radio internetowe tam jest wiele stacji, które polubią fani rocka m.in. właśnie Bemowo FM, którego ja słucham
Odnośnik do komentarza
ja te rano lubie eskę ;)
Takie neutralne jest Zet, a wieczorem Chili zet. W dzien w pracy zdarza sie pin, ale raczej kiedyś niz teraz, choć mają bardzo fajną muzyke, jak już nie mówią o gospodarce, albo nie zawodzi ten gość z amerykanczaskim akcentem ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Maurelii_pl
arcticone napisał/a:
ja kiedyś namiętnie słuchałam Trójki, ale teraz strasznie sie popsuli i muzyka jest czesto smutna i przygnębiająca. Ostatnio troche przysłuchuje sie Czwórce i jest nawet do strawienia :D generalnie jednak teraz prawie wszystkie radia są szitowe. Fajne jest Radio Centrum - w końcu jakiś rock - ale takie rzeczy tylko w Lublinie ;)


W Trójce wiele złego działo się ostatnio. Wszystko przez osoby stojące na jej czele. W drodze do pracy, poranna audycja jest super. W piątki Mann, a popołudniu Wałkucki jest obłędny! Muzyka znacznie lepsza niż w RMF. I ich reportaże są na poziomie.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...