Skocz do zawartości
Forum

Wesele Warszawa i okolice


Gość roksixx

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałam okazję tam być na imprezie integracyjnej z pracy i sala na mnie zrobiła ogromne wrażenie.
Zresztą sam pomysł imprezy pod gołym niebem jest niebanalny i bardzo nowatorski.
Jedzenie smaczne- co podnosi zalety sali :-)
Odnośnik do komentarza
Gość jolka892

W Warszawie i w ogóle w całym województwie mazowieckim najlepszy zespół to NotoGramy! Ja ich po prostu uwielbiam, byliśmy wspólnie na 3 weselach, a w tym roku będzie to 4, już nasze! Nie wyobrażaliśmy sobie zabawy z nikim innym. Oni są najlepsi!

Odnośnik do komentarza
Gość frania8922

Według mnie większe znaczenie ma doświadczenie zespołu niż cena. Wiadomo, że za te lepsze trzeba zapłacić troszkę więcej, ale nie można też przepłacać. Osobiście bardzo podobał mi się zespół NotoGramy na weselu mojej córki i mogłabym, jak najbardziej ich polecić.

Odnośnik do komentarza

Teraz najbezpieczniej jest zdecydować się na mobilny salon urody. Panna młoda i tak ma dużo stresu, a tak przynajmniej będzie pewna, że żadne obostrzenia nie zamkną salonu, w którym miała mieć robioną fryzurę i makijaż. W salonie też zawsze znajdzie się zastępstwo w przypadku kwarantanny konkretnej osoby. Ostatnio miała swój ślub i zamawiałam kompleksową usługę z tego salonu https://wellmetime.com/slub bardzo mi się podobało efekt końcowy, także polecam jakbyście dziewczyny organizowały wesele w Warszawie lub okolicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...