Skocz do zawartości
Forum

Kłótnia o pieniądze na konsolę


Gość Gracjella

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gracjella
Witajcie,
tak się składa, ze mam w domu gracza i ostatnio stało się to powodem sporów. Otóz on twierdzi, ze MUSI mieć plejaka 3, a ja że nie, bo nie możemy sobie na to pozwolić, jeśli myślimy o kupnie mieszkania.
On przekonuje, że skoro niedługo ma być 4, to 3 jest teraz tania, bo już zaczynaja wyprzedawać, ale mimo wszystko to wydatek około tysiaka... Nie chcę by finanse wprowadzały chaos w związku, czy powinnam ustąpić? Jak myślicie?
Odnośnik do komentarza
No nie wiem, z jednej strony żyje się tu i teraz a z drugiej w ten sposób oddalacie wizje mieszkania. A ten tysiąc to już licząc ze ta konsola jest tania, czy tyle kosztowało wcześniej?
Trochę spory wydatek ale jeśli dawno nic sobie nie kupował a bardzo mu na tym zależy, to lepiej odpuścić, a jak takie pomysły są co miesiać czy dwa - to trzeba poważnie porozmawiac.
Odnośnik do komentarza
Gość agnes neyo
Nie zazdroszczę, faceci są jak dzieci czasami no ale cóż, trzeba się jakoś dogadać. Skoro to dla niego ważne, może nie warto od razu mu odmawiać i się obrażać. Zresztą pary często spierają się o finanse więc najlepiej się dogadać. Może zaproponuj mu, że się zgodzisz jeśli włoży wysiłek w znalezienie tej konsoli taniej. Może używany sprzęt nie myśleliście o tym? Sporo jest osób, którym się nudzą takie rzeczy, może warto poszukać?
Odnośnik do komentarza
agnes neyo - A ja wiem czy jak dzieci. Może facet ciężko pracuje i już dawno nie robił sobie przyjemności. Nie wiadomo jak jest sytuacja.
Gracjella- wyjaśnij może, czy dawno sobie nic kupował, czy po prostu masz taką sytucje co chwile?
Odnośnik do komentarza
Gość agnes neyo
No u sumie to przesadziłam może z tą oceną, każdy ma w sobie trochę dziecka :) Ja fanką gier nie jestem może dlatego tak do tego podchodzę. Macie racje, dobre pytanie czy często wydaje na takie rzeczy pieniądze. Jeśli nie to może uda się znaleźć to gdzieś taniej.
Odnośnik do komentarza
Faceci jak dzieci - musi mieć inaczej koniec świata, armgaedon :P Wiem coś o tym :upset: Wiem, że mój kupuje sobie jakieś swoje "widzimisie" ostatnio kupił zestaw głośników za jakieś śmieszne pieniądze - może to jest dobry pomysł dla Was? ;)
Odnośnik do komentarza
Gość Maurelii_pl
Ja bym odpuściła, ale pod jakimiś warunkami. Nie może być w końcu tak, że na coś zbieracie, a On musi mieć koniecznie konsolę. Co będzie, jak wyjdzie 5? Będzie chciał, 4, bo są wyprzedaże? Znajoma też ma gracza w domu, sama interesuje się fotografią... jak mąż mówi o nowej konsoli, ona rzuca tekst o kolejnym obiektywie. Co ważne, ona na tym jeszcze zarabia, więc facet po prostu milknie.
Odnośnik do komentarza
naprawdę jest tak, że pora ma znaczenie w licytacji?? :confused:
Co do Twojego chłopaka to - każdy jest tylko człowiekiem i należą mu się przyjemnosci, jeśli jest faktycznie tak, że NIE STAĆ Was to spróbujcie na za10groszy - jak się uda to super jak nie no to przynajmniej próbowaliście...
Odnośnik do komentarza
Kociolka napisał/a:
naprawdę jest tak, że pora ma znaczenie w licytacji?? :confused:


A czemu nie. :) Jak ktoś ma dzieci i idzie spać o 11 wieczorem, to pewnie licytuje inne rzeczy, niż ten co, chodzi spać o drugiej. Tak myślę. :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...