Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Walentynki


Gość walentynka_30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość walentynka_30

W związku z tym że zbliżają się Walentynkami, jak co roku mam dylemat :( i to duży, gdyż nie wiem co mam kupić mojemu chłopakowi. Chciałabym, żeby było to coś pożytecznego, oryginalnego i z czego naprawdę będzie zadowolony.
Myślałam o kupnie zegarka, którego widziałam , ale nie wiem czy to jest dobry pomysł?
A co wy o tym sądzicie, czy jest to odpowiedni prezent?
Czekam na Wasze pomysły!
Pzd.

Odnośnik do komentarza
Gość myszka23
Z doświadczenia wiem, że faceci wolą bardziej praktyczne prezenty :) Co do przesądów, to w nie wierze ;) Ale to Ty zdecydujesz czy kupisz ten zegarek czy nie :) Jeśli jesteś pewna, że się będzie podobał chłopakowi to dlaczego nie miałby go dostać od Ciebie? ;) Ja mojemu kupiłam książkę jego ulubionego autora i wiem, że będzie na pewno zadowolony :)
Odnośnik do komentarza
Gość jestemruda
Wy tak serio - serio?

moim zdaniem - faceci to straszni gadżeciarze...

jesli znasz tak mniej wiecej swojego partnera to wiesz czego mozesz sie spodziewac i co mu sie moze spodobac...

ja w tym roku stawiam na mocny, porządny pasek ze skóry, który ostatnio dość długo oglądał w sOliverze...

ale przestańcie z tymi kubkami, poduszkami w kształcie serca czy innymi shitami. Co za mężczyzna może się ucieszyć z czegoś tak babskiego... no litości!
Odnośnik do komentarza
Gość okulinka

Ooo, markowe kosmetyki to dobry prezent, pod warunkiem, że wiesz dokładnie, jakie zapachy Twój mężczyzna najbardziej lubi :) Może być też jakaś fajna bielizna męska, albo jakiś gadżet elektroniczny, bo faceci lubią takie "zabawki" :D

Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
A jak ze spa? Faceci są chętni na takie niespodzianki?? Np Głęboczek ma w swojej ofercie wieczór w spa dla dwojga, dla nowożeńców oraz specjalną ofertę walentynkową :) jak przekonać faceta na coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Ha, moja znajoma kupiła dla swojego partnera w spy shopie smartfona... Oczywiście facet nie wie nic o tym, że ona go teraz śledzi. Nawet nie chce sobie wyobrażać co będzie, jak się dowie... ale to nie mój interes.
Odnośnik do komentarza

Wiecie co? Ja bym postawiła właśnie na coś praktycznego. W tym roku zamówiłam dla swojego wybranka bluzę oraz koszulkę. Trochę go tym zaopatrzyłam z uwagi na to,ze nie mogłam go namówić na wypad do galerii ( zakupy z nim to totalna męczarnia).
Ja będę zadowolona bo nie mam problemu z prezentem. Facet również bo nie będzie musiał iść na zakupy.

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku wykupiłam pobyt walentynkowy pod Warszawą i jedziemy we dwoje odpoczywać :D Od dawna marzył mi się jakiś urlop a mój mąż jakoś nie mógł się zabrać do jego zorganizowania więc sama się tym zajęłam:) załatwiłam nam nawet tygodniowy urlop a dzieciom opiekę babci.

Odnośnik do komentarza
Lenka002 napisał/a:
Bądźcie romantyczni i zabierzcie swoją 2gą połówkę do teatru. W Imce 15 lutego będzie grany spektakl Twoje pocałunki Mołotowa. W sam raz na romantyczny wieczór :)


Zgadzam się w 100%. Takie oryginalne prezenty są niestety rzadkością. Warto podkreślić, że dzięki temu, że spektakl jest dzień po Walentynkach to dzień zakochanych będzie trwał dwa dni :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...