Skocz do zawartości
Forum

Ciężki wybór w związku na odległość


Gość Paulaa8

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Mam ogromny problem ... jestem z chłopakiem od miesiąca ... ale kcieciliśmy już przez pól roku. To jest związek na odległość wiec wiadomo trochę ciężko ... spotkania raz w miesiącu :no: wchodzi do tego jeszcze cholerna zazdrość obu stronna :( Ja gram w siatkowke juz od 5 lat i niestety : treningi coodziennie i mecze w kazdy weekend :/ On nażeka ze juz czasu nie mam dla niego , wole grac :( nie wiem co mam robic i gra i chlopak to cos bez czego nie potrafie życ :((
Juz nie wiem co mam zrobic on chce sie spotkac a ja mam mecz wtedy ...
Nie moge zrezygnowac :(
Co mam robic ??? Zerwac ?:confused: skoro nie moge pogodzic dwoch waznych rzeczy dla mnie ?:((
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka33334
zaproś go na mecz,wytłumacz mu że sport jest dla Ciebie ważny ale on też i nie chcesz z niczego rezygnować.
Spotykałam się z mężczyzna który był wojskowy też rzadko się widywaliśmy,byłam cholernie zła na niego,ale on mi to wytłumaczył,zaprosił mnie do jednostki poznałam jego kolegów.Poznałam życie w wojsku i nawet mi się spodobało.
Postaraj sie swojemu chłopakowi to wytłumaczyć na spokojnie a zobaczysz wszystko sie ułoży.A jeśli będzie kazał Ci wybierać to zrezygnuj z niego ponieważ jesli zabrania Ci robić co kochasz to również zabiera Ci radość z życia.
Odnośnik do komentarza
Gość TakaSobieJa
Myślę, że zerwanie nie powinno wchodzić w grę. Jak kocha to zrozumie. Ale w sumie z drugiej strony rozumiem go i nie dziwne że oboje jesteście zazdrośni. Staraj się każdą walną chwilę poświęcać jemu. A z tym meczem to dziewczyny mają rację :) myślę że zrozumie to że i on i sport jest dla Ciebie ważny. Wierzę że Ci sie uda i trzymam kciuki :):*
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...