Skocz do zawartości
Forum

Co sie stalo??


Gość kwiatuszek01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek01
Mam remont.Przychodza robotnicy i poznalam jednego z nich.Jest o rok starszy.Ja mam 17 a on 18 lat.Zaczal mnie podrywac.Przychodzil do mnie.Gadalismy sobie troszke.Kiedys wyprowadzil mi rower a potem wprowadzil i spytal sie co on z tego bedzie mial.Ja mu odpowiedzialam ,, a co bys chcial" itd.Potem wymyslil co by chcial i powiedzial ze mi powie.A jak co do czego przyszlo to powiedzial ze nie powie bo moj tata by go zabil a ja bym sie obrazila.I wzial moj numer i powiedzial ze napisze mi smsem.Poszczal tylko sygnalki.Wiec napisalam czy mi wkoncu powie.
On: nie
Ja: aha .spoko.
On:no
Ja:to po co mowiles ze mi napiszesz smsem?
On:a nie wiem.
Potem sie juz nic nie oddzywal.Nie poszczal sygnalkow.Ja mu potem poscilam a on nie odposcil.A teraz sie do mnie juz nieoddzywa.Tylko mowi czesc.To wszystko.Chialam sie go spytac czemu..czy sie obrazil albo co ale...jakos nie moglam.On raczej nie jest niesmialy.nie wiem co sie stalo.za bardzo go naciskalam?Co mam teraz zrobic?
Odnośnik do komentarza
moze poprostu chcial Cie wykorzystac. brzmi brutalnie ale jednak to mozliwe. bo jak inaczej wytlumaczyc fakt ze na poczatku waszej 'znajomosci' staral sie zebys go zauwazyla, podrywal Cie a pozniej przestal sie odzywac? juz sam fakt ze 'nie powie bo Twoj tata by go zabil a Ty bys sie obrazila' niepokoi. dziwnie to zabrzmialo. pierwsza mysl jaka mi przeszla przez glowe jak to przeczytalam to bylo: 'codzi mu o seks'.
ale z drugiej strony moze powiedzialas cos nie tak, moze mu sie odechcialo albo poprostu nie mial co robic wiec z Toba flirtowal.
niestety prawda jest brutalna;)
Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek01
Juz z nim o tym rozmawialam.Chodzilo mu o buziaka.I nadal chodzi.Powiedzialam mu ze jak narazie to nalezy mu sie buziak ale taki tylko w policzek.Na wiecej musi sobie jeszcze zasluzyc.I on teraz chce wiedziec jak moze sobie na to zasluzyc.
Odnośnik do komentarza
Gość Claudia_3000
Ja myślę że poprostu mu się podobasz, i nie jestes taka ze od razu dajesz wszystko. Chodzi o to ze trudno Cię zdobyć a wiadomo że faceci lubią wyzwania ;P
Taka niedostępna dziewczyna to zawsze dla nich zagadka. Faceci szybko się nudzą takimi co od razu się na wszystko zgadzaja, na calowanie w usta itp.
I zdaje sobie sprawe że musi się postarać o taką dziewczynę jak Ty ;)
Bynajmniej ja tak to odbieram :P
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...