Skocz do zawartości
Forum

Zagadac??


Gość sylwia0619

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sylwia0619
Jest taki jeden chlopak.Niesmialy.Ja ogolnie juz nie raz zagadywalam do chlopaka ale czasem mam tak ze sie wstydze.On mieszka blisko mojej cioci.No i ja kiedys u niej bylam i on mnie zauwazyl.Powiedzial cioci ze jestem fajna i takie tam.Tylko ze jak ostatnio znow byalm u cioci i on tez tam byl to jakos wstydzialm sie zagadac.Gdyby byl sam...ale nie byl sam.
Problem jest taki ze chcialabym go poznac.Niestety do cioci w te wakacje juz raczej nie pojade.No i pomyslalam sobie ze moze przez komorke bym so niego zagadala.Tylko czy to wypada?Nie chce wyjsc na idiotke.I co mialabym mu napisac?Pomozcie...
Odnośnik do komentarza
Uważam, że nie masz się czego czaić.
Koniecznie napisz tego eska, (w ogóle jak masz jego nr to już wielki plus).
Jak mówił, że jesteż fajna to na Ciebie leci, bo inaczej po co by to mówił???

Ja bym zaczęła neutralnie w stylu co tam jak tam. Jak zobaczysz, że jest zainteresowany (to nie jest równoznaczne z tym, że będzie odpowiadał w tempie rekordów Guinessa) to mocniej go przyciśnij :D.

Miałam kiedyś podobną sytuację, poznałam spoko ciasteczko na wakacjach, ale nawet nie wzięłam od niego nr chociaż mi go dawał. Myślałam, że takie parę chwil spędzonych razem to żenada a nie szansa na coś więcej. A teraz żałuję...

Hmmm, więc bierz się za niego dziewczyno:)
Odnośnik do komentarza
Ja bym napisała.

Hej, "tu wstawiasz jego imię", co tam u Ciebie ciekawego?? To ja "tu pada Twoje imię" poznaliśmy się "tu to miejsce".:D

Nie ma co za bardzo na początku czarować i flirtować, a nie ma też nic gorszego niż:

-cześć


-kim jesteś?


-zgadnij


Takie zagrania każdego wkurzą, chyba, że jest na spotkaniu rodzinnym albo na historii i mu się nudzi. :)
Odnośnik do komentarza
dziewczyny mają rację:)jeśli uważasz że wart jest Twojego zainteresowania to nie ma co czekać, jeśli spędzaliście czas w tej samej miejscowości to już jest wspólny temat, może jakieś wspólne wspomnienia?? kurczę, cudownie jest poznawać człowieka przez niewinne smsiki:p Powodzenia:D
Odnośnik do komentarza
Gość sylwia0619
Sluchajcie.Okazuje sie ze ten numer co go mam do tego chlopaka to jest nieatualny.Psiakosc!No i napisalam do niego na nk.Przedstawilam sie i npisalam mu ze mam do niego sprawe i ze jak przeczyta to niech mi odp na nk albo na moj numer.I podalam mu moj numer telefonu.Myslicie ze dobrze zrobilam??
Odnośnik do komentarza
pewnie macie racje ale faceci czesto udaja niedostepnych. moze tylko tak mowi ze cie nie kojarzy a w rzeczywistosci to szaleje ze szczescia ze napisalas.;) najlepiej nic nie pisz tylko czekaj na jakis ruch z jego strony. jesli nie bd sie odzywal daj sobie z nim spokoj;)
Odnośnik do komentarza
Gość Tancz tancz tancz glupia
Pewnie oboje jesteście młodzi jeszcze :p
Jeżeli Ci się podoba i on też jest Tobą zainteresowany,to któreś z Was powinno jak najszybciej zrobić pierwszy krok w strone zapoznania się . A to jak to się stało,że masz jego numer,a wcześniej nie umiałaś zagadać ? :D Skoro Cię nie kojarzy to ja już nie wiem.Pewnie udaje...tycy są faceci , albo ma jakaś inną dziewczyne na oku, a Ty sie troche spóźniłas . Nie ten to bedzie nastepny:yes:
Odnośnik do komentarza
Gość Tancz tancz tancz glupia
Najlepiej zainteresuj sie chłopakiem,który wykaże jakąkolwiek inicjatywe poznania Cie lepiej.Wtedy bedziesz miala pewnosc,ze jeste zainteresowyny i moze wysc cos z tego wiecej.Zazwyczaj chlopacy w wieku 17 lat sa malo rozgarnieci,wola kumpli i maja olew na dziewczyny,rzadko zdarza sie,ze koles bedzie wiedzial jak z nia postepoiwac itp.

Nie ma co sie stresowac i niepotrzenie byc niesmiala.Wiem-wiele dziewczyn tak ma,ale trzeba z tym walczyc :P Zazwyczaj chlopacy wola pewne siebie i przebojowe dziewczyny.Badz po prostu soba.Usmiechaj sie duzo,badz wyluzowana a na pewno jakis chlopak to z zewnatrz dostrzeze i to on bedzie na nk buszowal chca zdobyc Twoj numer bpo wydasz mu sie fajna warto poznania dziewczyna :)
Odnośnik do komentarza
sluchaj. ja mysle ze on tak tylko kreci ze Cie nie kojarzy. w koncu tak jest w relacjach damsko-meskich ze nawet jesli szalejemy za druga osoba to udajemy obojetnosc zeby sie nie zdemaskowac lub nie rozczarowac;) oczywiscie spotkaj sie z nim. gorzej jesli Cie faktycznie nie kojarzy. wtedy najlepiej go sobie odposc;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...