Skocz do zawartości
Forum

Czy jeszcze próbować? =(


Gość ZwariowanaL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZwariowanaL
Mam taki problem, z którym nie mogę się uporać już bardzo długo :(
Swego czasu kręciłam z chłopakiem... Wydawało się , że coś z tego będzie... Ja naprawdę go kochałam... Nagle zaczął mi pisać, że "nie wiem czy to dobrze, że się spotykamy i rozmawiamy w szkole" :| nie wiedziałam o co mu chodzi... Później okazało się, że jest z inną dziewczyną... Nie odzywałam się i byłam załamana... On był jak zwykły kumpel ale ja nie dałam rady... Później w szkole była moja najlepsza przyjaciółka (nie chodzi ze mną do sql)... Zna go więc rozmawiali ja odchodziłam... Weszli na mój temat i ona mu o wszystkim wyjechała... Później wyjaśniliśmy sobie wszystko i zostaliśmy przyjaciółmi... Na dzień dzisiejszy jest dla mnie mega miły a ja chyba coś dalej do niego czuje...:( Czasami przyjeżdża do mnie... Ale dowiedziałam się, że on nie chce teraz dziewczyny na poważnie :| Ale powiedział tez (nie do mnie), że mi nigdy by tego nie zrobił żeby mnie przelizał i zostawił... Co mam zrobić? HELP.!
Odnośnik do komentarza
Gość ZwariowanaL
W tedy, co sobie to wyjaśniliśmy, mówił mi że ma nadzieje, że kiedyś nam się uda itd. Ale nie wiem czy on mówił to od tak czy naprawdę miał jakieś zamiary... A nie chciałabym być do niego taka dosłowna...
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...