Skocz do zawartości
Forum

Miłość przez internet


Gość poldka

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie! chciałam się zalogować na jakimś serwisie matrymonialnym czy randkowym, bo niestety latka lecą, a ja ciągle samotna. tylko szczerze mówiąc nie wiem gdzie mogłabym sie zalogować, no i czy taka miłość w ogóle ma rację bytu??
Odnośnik do komentarza
jasne, że taka miłość ma rację bytu i może mieć nawet bardzo pozytywny finał - znam 2 pary, które poznały się przez internet i już stanęły na ślubnym kobiercu :) co do serwisów matrymonialnych, to podobno popularny teraz jest mydwoje, bo ma dość dobre wyniki w kojarzeniu par - czytałam w jakiejś gazecie, bodajże w Newsweeku :) powodzenia życzę w poszukiwaniach!
Odnośnik do komentarza
ja nie jestem specjalnie przekonana do takiego sposobu szukania miłości^^
Oczywiscie nie przeczę, że w necie można znaleźć osoby, z ktorymi znajdziemy wspólny jezyk, z którymi bedziemy mogli sie dogadac itp.
Ale ja chyba nie czułabym się komfortowo w takiej aranzowanej sytuacji. I to nie tylko na początku, ale i potem... Oczywiscie to zalezy od indywidualnego podejscia.
Moze mam do tej kwestii troche niedojrzały w jakims sensie stosunek, ale osoby, które nie pociągają mnie fizycznie, są z góry dyskredytowane^^ Oczywiscie, jesli ktoś robi wrazenie tylko urodą, a niczym poza tym to tym bardziej. Ale sama zbieżność charakterów czy zainteresowan to trochę mało. Wystarczająco na przyjaz, ale nie miłość. Nie wiem jak takie portale funkcjonują, jak dobierają do siebie osoby, wg jakich kryteriów, ale wg mnie szanse powodzenia są kiepskie.
Ale jak pisalam wyzej, wszystko zalezy od nastawienia.
Ja wolałabym jednak czekać aż znajdę kogoś w 'rzeczywistosci', bo jesli to sie nie udało wychodziłabym z załozenia ze kontakty przez internet tym bardziej sa skazane na porażkę.
Mimo wszystko zyczę powodzenia, jesli się zdecydujesz na taki sposob szukania partnera.
Odnośnik do komentarza
Gość Ksiezniczka20
Bo chyba w takim wirtualnym związku najważniejsze jest, jak najszybciej spotkać się w cztery oczy. Póki nie pozna się człowieka osobiście nie ma pewności z kim mamy do czynienia, gdy się z kimś tylko pisze trudno ocenić jaką jest osobą...
Odnośnik do komentarza
Gość happyanna
ja nie mam nic przeciwko temu, zeby szukać partnera w internecie. wszystkie giełdy partnerskie stworzone zostały dla singli, więc czemu mamy z nich nie korzystać? ydarza się oczywiście, że nie od razu znajrziesz tego wymarzonego, ale zawsze można poflirtować czy umówić się na randkę. ja tam jestem zarejestrowana na kilku portalach i tak sobie szukam niekiedy....
Odnośnik do komentarza
Gość Shezze
w znajmosci internetowe wielkim plusem jest takze fakt ze do czasu gdy dwoje ludzi spotka sie na zywo to oceniaja sie wylacznie po osobowosci, cehcach charakteru a nie po wygladzie...same przyznajcie ze jest i dobra strona tego typu szukania milosci:D
Odnośnik do komentarza
Gość oleslaw
Jak najbardziej spróbuj szukać tam miłości bo w internecie nie tylko są zboczeńcy ale też jest wiele samotnych normalnych osób, które może wśród swoich sąsiadów ani kolegów ze szkoły/pracy nie znalazły miłości. Bądź tylko ostrożna. A jak już się rozpoznasz na jakimś panu to dopiero wtedy się spotkajcie. POWODZENIA!
Odnośnik do komentarza
Ja wyszłam za mąż za faceta, który zaklikał do mnie na Skype. Moja przyjaciółka z kolei poznała męża na gg. Mnóstwo jest takich par. Internet jest obecnie tak samo dobrym miejscem na spotkanie ukochanego, jak każde inne:)
Odnośnik do komentarza
poznałam mojego przyszłego męża na serwisie randkowym i powiem Wam, że w 100% mogę zaręczyć, że można tam znaleźć miłość. oczywiście nie od razu, bo są tam różni ludzie, którzy zadają mnóstwo pytań. i wiadomo, że nie każda randka się udaje.
Ale z moim Łukaszem było wspaniale.

za kilka miesięcy bierzemy ślub.
Odnośnik do komentarza
tez znam taka parę, nie ma się coś wstydzić tylko się zapisywać oczywiście, że można trafić źle, ale jak się kogoś pozna w bibliotece też można trafić źle, dobrze , że takie portale są myślę, że tam można spotkać fajnych ludzi
Odnośnik do komentarza
Jeśli poszukujecie ciekawej alternatyw spędzania wolnego czasu a jednocześnie chcecie coś dla siebie zrobić pożytecznego polecam wam skorzystanie z kursów uwodzenia prowadzonych w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Jest to najlepsza tego typu szkoła w Polsce, mająca wysokie oceny w testach i pozytywne recenzje. Dla mnie zrobili bardzo wiele, przed kursem w ogóle nie widziałam jak nawiązać kontakt z meżczyzną, teraz nawet uwodzenie jest dla mnie łatwe i przyjemne :) polecam wam serdecznie, jeśli chcecie stać się przebojowi i aktywni to coś dla was www.wyzszaszkolauwodzenia.pl :)
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe. Dowodem na to jest moja przyjaciółka, która wyszła za mąż właśnie za faceta, którego poznała przez Internet. A jeżeli interesuje Cię ten temat to możesz przeczytać książkę "Romans internetowy", którą znajdziesz na alehistorie.pl Z niej dowiesz się jak inni patrzą na taką formę romansu, czy miłości.
Odnośnik do komentarza
Gość arcticone
kiedyś wierzyłam w miłość przez internet ale ostro sie na tym przejechałam. teraz uważam że jest to bardzo trudne i skomplikowane. oczywiście wiele zależy jednak od odległości,ale człowiek potrzebuje bliskości i czułosci której nie można otrzymać przez internet. i to jest największa próba dla tej miłości. mi się nie udało i nie zamierzam więcej próbować, meczyć się i cierpieć, by potem okazało się że chłopak skończył z przyjaciółką, która akutrat była blisko...
Odnośnik do komentarza
dwie rzeczy: portal randkowy potraktuj jako biuro matrymonialne, a znajomość natychmiast przenieś do reala, oraz uważaj bo anonimowość internetu daje szanse wszelkiej maści szubrawcom. Ostatnimi czasy namiętnie wykorzystują oni sztukę uwodzenia NLP. Nie masz przy takim padalcu szans.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...