Skocz do zawartości
Forum

Jak zatrzymać faceta obok siebie na zawsze?


Gość justysiuniakul

Rekomendowane odpowiedzi

jak jest dziewczyna fajna to chlopak sie nie znudzi,bo nei bedzie chcial jej stracic na poczet byc moze gorszej pod kazdym wzgledem,a niewiadomo jaka trafi sie nastepna.... pozatym nei ma reguly jak zzatrzymac faceta jak bedzie chcial to i tak odejdzie:D trzeba byc fair i okej to napewno to doceni i zostanie na dluzej:)
Odnośnik do komentarza
Facet, który naprawdę kocha raczej się tak szybko nie znudzi :) Można jednak dowiedzieć się jakie ma ukryte pragnienia i strać się je spełniać, pobudzać jego fantazje. Pokazać, że mamy wiele twarzy :) I, że jest w nas wciąż wiele do odkrycia. Pozdrawiam :)
Przy okazji to moja szkółka :
www.wizaz.wroc.pl
Odnośnik do komentarza
Gość matrioszka

Można jednak dowiedzieć się jakie ma ukryte pragnienia i strać się je spełniać, pobudzać jego fantazje. Pokazać, że mamy wiele twarzy smiley I, że jest w nas wciąż wiele do odkrycia.

Zgadzam się w zupełności! Czasami, by wzbudzić jego ciekawość i zaintrygowanie Twoją osobą wystarczy po prostu nowa bielizna damska... Jeśli zaprezentujesz mu się pewnego wieczora w czymś takim: Komplet obsessive Electra, uwierz mi, że przez długi czas będzie wodził za Tobą wzrokiem w każdej sytuacji ;) i nie będzie się nawet oglądał za innymi. Ważne jest tylko, byś robiła mu takie niespodzianki od czasu do czasu - nie codziennie, ani tez raz na ruski rok :bigrazz:
Oczywiście seks to nie wszystko ;) więc pamiętaj też o takich podstawowych rzeczach, jak zaufanie, danie mu wolności, ale też oparcia i bezpieczeństwa...

Odnośnik do komentarza
Nie można wychodzić z zalożenia, że ktoś się może po długim czsie bycia ze sobą znudzić.... To lepiej od razu wyznaczyć sobie pewienczas na miłość, a potem znaleźć nowego partnera.... Nie ma sposobu na wieczną miłość, w związku bywaja lepsze i gorsze czasy i nie chodzi tu o to, kto się kim znudzi. Z czasem pewne wartości stają się ważniejsze, ludzie są ze sobą nie dlatego, bo tak im wygodnie, ale dlatego, że druga osoba daje im poczucie bezpieczeństwa, akceptację, sobodę, uznanie i szacunek, że mogą na niej zawsze polegać. Nie można się kimś znudzić, jak dziecko zabawką....
Odnośnik do komentarza
byc soba, zaskakiwac, czasami szokowac jakas idea, zaciekawiac, miec fajne i ciekawee poglady, byc orginalna, tajemnicza (ale bez przesady sczerosc to przeciez podstawa). chodzi o to zeby widzial w Tobie cos czego nie widzi w innych laskach;)
Odnośnik do komentarza
Ja uwazam jak kolezanka powyzej iz nie ma zadnego sposobu na utrzymanie kolesia na stale...I tak samo ze jak kocha to bedzie caly czas ;) Wydaje mi sie ze nie mozemy byc zbyt ,,latwe'' chodzi mi o to ze on chce nas np. pocalowac a my juz dajemy sie !! NIE !!:no: Niech tez wzbudza sie w nim wiekszy napal na nas :smilewinkgrin: Tylko nie mozna przesadzic, bojak tak ciagle bedziemy sie z nim droczyc to wkoncu odpuści :/ Powodzenia !!;*
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem nie ma sposobu na zatrzymanie przy sobie faceta na zawsze.. Pamiętajmy zawsze o jednym, że jak będziemy udawać kogoś kim nie jesteśmy nie wyjdzie nam to na dobre, a wrecz przeciwnie.. ! Chłopak musi nas kochać za to kim jesteśmy , a nie za to kogo udajemy!! Każdy musi się wzajemnie dopasować i skoro jedna stronna odejdzie, oznacza to, że nie byliśmy dla siebie, boli, ale taka prawda.. Na siłe nic sie nie da!!! Bądź my sobą i kochajmy :)
Odnośnik do komentarza
Gość anielica
justysiuniakul napisał/a:
jak zatrzymać faceta obok siebie na zawsze i co robić, żeby się szybko nie znudził swoją dziewczyną, czyli żeby jej nie zostawił??


Odwieczny problem każdej dziewczyny - jak zatrzymać chłopaka :) Wiesz co - sposobów jest mnóstwo - bardzo skuteczne wymienia pani Anna Szlęzak w swojej książce "Jak zatrzymać faceta" - wypróbuj - mi pomogły jej porady :)
Odnośnik do komentarza
Gość Disasterka
Ktoś pisał o tajemniczości :) Dokładnie tak! Facet musi poczuć, że kobieta jest niezdobyta, ale tak nie za mocno :) musi to być na tyle silne, żeby się starał, ale znowu trochę słabsze, żeby się też nie zniechęcił ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...