Skocz do zawartości
Forum

Ten pierwszy pocałunek


Gość Sowa

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe XD Nie zgadniecie gdzie był mój pierwszy XD
Oczywiście na kolonii
XD
Balkon noc po dysce
:) Ale jak masz chłopaka to pewnie nie długo sie zapyta Ciebie :)
czy nie chciałabyś :) Bo raczej tylko na koloniach sie mozna pocałowac(najprędzej tylko mówie!) nie chodząc z nim :)

Niom to samo co Piekna nie zdążyłam pomyslec XD nawet logicznie XD
a już po.
Odnośnik do komentarza
Gość kathrin_18
hmmm... to było przeżycie:) troszke się obawiałam wiadomo to było coś nowego ale... bylo warto:shy: to bylo w piękny letni wieczór w romantycznej altanie niedaleko ślicznego jeziorka:) świetny nastrój... romantyczna atmosfera... każdemu życze takich miłych wrażeń podczas pierwszego pocałunku:D ten moment będe pamiętać do końca życia...:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość malenka1717
Aj jest co wspominać... Letnia noc, przed dyskoteką... Totalne zaskoczenie, boskie uczucie... No i na jednym pocałunku się nie skończyło...;) Szkoda tylko, że nie ma już nas... Tamta noc na zawsze w mojej pamięci w moich snach...
Odnośnik do komentarza
Gość xXxWhite_AngelxXx
Ja mój pierwszy raz przeżylam z moim kochanym.
Miejsce: Ławka w parku
Czas: Wieczór jak nikogo niebyło
Czy sie bałam? Wcale bo go kochałam i nadal kocham
Jaki sie czułam?? Co to za pytanie?? Przeciez każda z nas po pierwszym razem czuje sie cudownie ;)

Pozdrawiam ;**
Odnośnik do komentarza
Moj pierwszy pocalunek byl z chlopakiem ktorego kocham...;)
Niczego nie zaluje a wrecz przeciwnie ciagle ciagnie mnie do powtorzenia tego :) ale tylko z NIM <zakochany> :yes:
Bylo to na naszym drugim spotkaniu ;) w parku :> a dokladniej na ławce :D wieczorem ;)
Probowal wielokrotnie ale jakos nie potrafilam sie odwazyc ;) ale wkoncu uleglam ;)
bylo cudownie :)jak sie juz zacznie topotem sie o tym nie mysli:) tylko mysli zeby nie przestawal ;P W kazdym razie ja tak mialam !!:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...