Skocz do zawartości
Forum

Jak poderwać chłopaka?


Gość Stylistka Małgorzata Sołek

Rekomendowane odpowiedzi

siemka ee mam problem tak jestem facetem wiem głupio wchodzic tutaj no nie i pisac kumple by mnie wysmiali a za tem mam taki problem w szkole nie podstawowej a ni innych tylko wyzej i wygloda to tak jest taka no ładna dziewczyna i obserwuje patrzy sie na mnie cały czas na przerwach czasami sie usmiechie nie znam jej wiec sie nie odzywam i nie wiem co zrobic kumpli nie posłucham bo jeszcze bym dostał od niej po ryju wiec nie wiem jak byscie zechcieli mi podac jakies rady i to dosc szybko dzieki :)
Odnośnik do komentarza
Dziewczyny, chłopak nie podejdzie do Was od "tak" nawet po tych uśmiechach, oczkach itd. Dużo chłopaków po prostu się boi, że coś nie wyjdzie, że palną głupotę, nawet wtedy kiedy zauważą, że się Wam spodobali. Najlepiej jak poderwać chłopaka to po prostu do niego zagadać, typu "Cześć, skąd jesteś?", rozpocznie się jakaś gadka. Wtedy postarajcie się wymieniać zdania 1:1 - jedno wasze pytanie, jedno jego i dalej jakoś ciągniecie. Zapytajcie o pasje jego, może się w czymś zgodzą z Wami i będzie Wam dużo łatwiej.
Jakby jakieś pytania to piszcie 6761464. :)

Powodzenia :)
Odnośnik do komentarza
Gość madziunia123123
Czesc kolezanki,

A ja chciala bym sie z wami podzielic moim sposobem;);) Ja

żeby poderwać chłopaka kupiłam tą książkę.


tinyurl.com/mezczyznaodadoz

Jest tam opisane: Jak uwodzic SMSem, Jak czytac w jego

myslach, co mowic a czego nie, o czym rozmawiac, jak

pocieszyc mezczyzne, co zrobic aby byl szczesliwy, co to

jest meskie ego i wiele innych tematow;) Ja kupilam ksiazke

ze wzgledu na temat: Jak poderwac chlopaka, nio i sie nie

zawiodlam:) bo tematy ktore byly opisane w ksiazce, czyli o

czym rozmawiac, zastosowalam w rzeczywistosci i

poskutkowalo;);)

3majcie sie;)
Odnośnik do komentarza
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wydaje mi się, że możesz znaleźć pomoc w różnych pomocnych publikacjach jak na przykład "skuteczny podryw - oto co działa". Możesz ją znaleźć na alehistorie.pl Tam na pewno znajdziesz parę ciekawych wskazówek :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...