Skocz do zawartości
Forum

Jak poderwać chłopaka?


Gość Stylistka Małgorzata Sołek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Darqa161
No tak, ale jeżeli to jest na serio miłość (od strony dziewczzyny jak i chłopaka) to, co zrobić skoro gościu jest zbyt nieśmiały, żeby zrobić pierwszy krok?

Moim zdaniem temat bardzo przydatny :D
Tylko, że nikt nie udziela zbyt chętnie odpowiedzi :(
A ja też nie pomogę, bo za chłopakami sie zbytnio nie uganiam ;] Wystarcza mi kilku dobrych kumpli.... chłopak zbędny xD
Odnośnik do komentarza
Ale przecież aby chłopak zwrócił uwagę na dziewczynę to najpierw ona musi byc godna tej uwagi.
W jednym z poradników dla nastolatek przeczytałam kiedyś, że jezeli dziewczyna chce byc podrywana musi pamiętac o :
- świeżym oddechu
- dobrym wyglądzie
- higienie osobistej
- uśmiechu
- i o byciu sobą.
Chłopcy podobno nie lubią gdy dziewczyna udaje kogoś kim nie jest, zreszta kto to lubi ?:D
Odnośnik do komentarza
Ważne zeby znaleźć z drugą osobą wspólny jezyk chyba ze dziewczynie zalezy jedynie na przelotnej znajomosci, w której zainteresowanie opiera sie tylko na "slinieniu sie" na widok zgrabnego tyłka i wytapetowanej twarzy...
Odnośnik do komentarza
Gość tylkoTYiJAnaZawsze
Laski nie przesadzajcie tak z tym podrywaniem, nie tylko faceci to robia:) sadze iz my w jakims stopni zaczynamy cała zabawe, w koncu kazda ma cios w sobie cio nieswiadomie wykorzystuje by przyciagnac faceta, czsem to tylko spojrzenie, ale jedna...facet podchodzi,bo dałas mu sygnał(uśmiech, słodkie/zalotne spojrzenie)...
a jesli facet ktory ci sie pofdoba,jkaos nie zuwaza sie zrob pierwsza krok, jaeli nic nie wyjdzie, nie załamuj sie:) widac facet nie dostrzegł TWOJEGO wewnetrznego piekna...znajdzie sie taki co to zauwazy w koncu:)
PS. przyznam ze zdazyło mi sie zaprosic chłopaka na randke:)wy tez sie nie bojcie!!:)
Odnośnik do komentarza
Gość xXxWhite_AngelxXx
Sowa napisał/a:
Ale przecież aby chłopak zwrócił uwagę na dziewczynę to najpierw ona musi byc godna tej uwagi.
W jednym z poradników dla nastolatek przeczytałam kiedyś, że jezeli dziewczyna chce byc podrywana musi pamiętac o :
- świeżym oddechu
- dobrym wyglądzie
- higienie osobistej
- uśmiechu
- i o byciu sobą.
Chłopcy podobno nie lubią gdy dziewczyna udaje kogoś kim nie jest, zreszta kto to lubi ?:D


Zgadzam sie całowicie :smilewinkgrin: I sie nie martw jak nawet po tym nie bedzie zrwacał na ciebie uwagi. Kiedyś napewno znajdziesz tego odpowiedniego albo on znjadzie ciebie ;)
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy ktos juz o tym pisal ale moim zdaniem to takie podrywanie w ktorym z inicjatywa wychodzi dziewczyna jest bardzo ryzykowne. NIgdy nie wiadomo czy tak naprawde spodobalysmy sie chlopakowi. Jak to chlopak stawia pierwszy krok to przynajmniej wiemy ze jest nami zainteresowany:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
ladycyprus napisał/a:
Ten jedyny znajdzie Cie sam, nie szukaj go:)

To nie jest tak, że oni tylko wybierają i szukają, a my ewentualnie dajemy się wybrać. My też powinnyśmy szukać i wybierać. Jeśli wybrany i wyszukany zauważy nasze spojrzenie lub odwzajemni uśmiech w końcu ulegnie. Pamiętajcie, że z "wybranym" trzeba subtelnie, nic na sile, nic nachalnie, on musi myśleć, że to on nas wybrał i znalazł w tłumie ;)
Odnośnik do komentarza
Witam Panie pierwszy moj post na tym forum ... ( trafilem przypadkiem ) nie karcic nie bic ... :) Jesli chodzi o podrywanie nas facetow to jest to troszke latwiejsze niz sie Wam zdaje... Jestes niesmiala? napisz na karteczce jakis kontakt do siebie jesli mu sie spodobasz na 100% a przez internet jest juz latwiej :)... ale ja np. osobiscie nie lubi jak mnie dziewczyna podrywa... lubie za to jak zrobi pierwszy krok i przekarze mi paleczke pierszenstwa co bym mogl dzialac dalej...

I proszę nie piszcie " my dziewczyny jestesmy od tego zeby nas podrywac" bo to juz nie te czasy... granice powoli sie zacieraja i nie ma nic zlego z tym jak dziewczyna pierwsza podejdzie i zagada...

Pozdrawiam Michał
Odnośnik do komentarza
Gość kika555555
hejka..... wiem z doswiadczenia ze nienalezy szukac chlopaka na sile,:) trzeba mu tylko w tym troszke pomoc..... najlepsza bylo by z nim porozmawiac,pamietaj nic na sile,niebedzie chcial to nie,przeciez jest duzo facetow na tym swiecie.... niezalamuj sie jak cos niewyjdzie... pozdrawiam...
Odnośnik do komentarza
W tej chwili chodzę do pierwszej gimnazjum.
W szóstej klasie wieczorem zadzwonił do mnie kolega z klasy który podkochuje sie we mnie od trzeciej klasy (podstawówki) niestety bez wzajemności ;).
Zapytał się mnie czy chcę z nim chodzić!!!!!:rip::bigeek:


Zwalił mnie z nóg....
Powiedziałam mu taką typową gadkę typu "nie jestem gotowa na związek" :D:lol:
On sie zwiesił...i od tamtej pory unika mnie jak ognia...(trafiliśmy do tego samego gimnazjum)
czuje się troche nieswojo...gdy powiem do niego "cześć" on od razu pali cegłe...:uhoh:

Czasem zastanawiam sie czy dobrze zrobiłam odmawiając mu...a jesli sie go teraz zapytam czy jego propozycja jest dalej aktualna a on powie że nie...to wtedy mi bedzie głupio...pomóżcie!!!!!!:rip:
Odnośnik do komentarza
nikogo nie mozna zmusic do milosci bo takie "kochanie na sile" moze nas tylko jeszcze bardziej zniechecic do tej osoby. jesli ten chlopak od pewnego czasu takze zaczal ci sie podobac to najlepiej stosuj male kroczki. rozmawiaj z nim, zagaduj, usmiechaj sie. napewno zauwazy ze ci na nim zalezy, jesli nie od razu to po pewnym czasie powinnien zakumac:lol: ale pamietaj ze go zanilas i ze on napewno bedzie sie bal ze zrobisz to jeszcze raz. no coz...bedzie ciezko
Odnośnik do komentarza

tylkoTYiJAnaZawsze napisał/a:
Laski nie przesadzajcie tak z tym podrywaniem, nie tylko faceci to robia:) sadze iz my w jakims stopni zaczynamy cała zabawe, w koncu kazda ma cios w sobie cio nieswiadomie wykorzystuje by przyciagnac faceta, czsem to tylko spojrzenie, ale jedna...facet podchodzi,bo dałas mu sygnał(uśmiech, słodkie/zalotne spojrzenie)...
a jesli facet ktory ci sie pofdoba,jkaos nie zuwaza sie zrob pierwsza krok, jaeli nic nie wyjdzie, nie załamuj sie:) widac facet nie dostrzegł TWOJEGO wewnetrznego piekna...znajdzie sie taki co to zauwazy w koncu:)
PS. przyznam ze zdazyło mi sie zaprosic chłopaka na randke:)wy tez sie nie bojcie!!:)

...jest w tym sporo racji, każda z nas ma swój własny sposób wysyłania sygnałów, że jest zainteresowana...robimy to podświadomie, często świadomie...:D Myślę, że teraz jest dobry moment na zrobienie tego pierwszego kroku i zwrócenie na siebie uwagi.
Zbliżają sie Walentynki, może ten krok zmnieni pozytywnie nasze życie?:smilewinkgrin: Trzeba sie przekonać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...