Skocz do zawartości
Forum

Jak często pieczecie?


Gość adelka555

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nie piekę bo nie lubię i nie potrafię. Kilka razy próbowałam, ale nic z tego dobrego nie wyszło, a pieniądze wydane na składniki razem z "wypiekiem" lądowały w koszu na śmieci. Mam swoją ulubioną cukiernię i jest to Słodycz tej krainy w Olsztynie i tam zawsze kupuję słodkie wypieki włącznie z tortami jak jest ku temu okazja. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie pieczenie ciast i tortów to czarna magia. Źle mi wyszło 2 razy i nie chcę już próbować. Po prostu pogodziłam się z tym, że nie mam talentu do wypieków. Jak potrzebuję zamówić tort urodzinowy to szukam na https://e-torty.pl/torty-prezenty-urodzinowe-dostawa i mam pyszny tort z dostawą do domu. Po co mamy sobie życie utrudniać? ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Kukułka92

Pomimo wielu prób i podejść do pieczenia ciast czy robienie deserów, zrezygnowałam. Mnie po prostu nie wychodzi, albo wychodzi niedobre, suche, zakalec, albo konsystencja gliny, masy mi się ważą itp. Jak mam ochotę na ciasto, to idę do cukieni i kupuję. Jak są święta czy urodziny, to zamawiam i tort i ciasta. Mam ulubioną cukiernię, w której ciasta mają naturalny smak (Słodycz tej krainy w Olsztynie) i jej się trzymam.

Odnośnik do komentarza
Gość ania7877

Koniecznie sprawdźcie sobie [url=https://olejrzepakowy.com/recipe/muffiny-jogurtowe-z-truskawkam/]muffinki jogurtowe[/url] , jeśli lubicie tego typu wypieki. Ja lubię je między innymi dlatego, że mają mega prosty przepis, który swoją drogą był znaleziony w internecie. Często wybieram takie przepisy, bo zawsze można zjeść coś smacznego na deser, nie spędzając dużo czasu w kuchni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...