Skocz do zawartości
Forum

Urządzenia do gotowania


Gość Barbra

Rekomendowane odpowiedzi

W domu mam taka fajną patelnię do robienia jajek sadzonych i używam czesto,
a poza jeszcze multicooker, to takie specjalne urządzenie w którym można przygotowywać mnóstwo potraw od dań obiadowych, gotowanych, duszonych, smażonych, po ciasta i chleb - wszystko wg przepisów które dostępne są w książce no i w internecie.
A na yotubie leci nawet kuchnia gotowania z tych multicookerów -szał.

Odnośnik do komentarza

My otworzyliśmy nasze wymarzone bistro 3 września. Jak na razie ruch mamy spory i klienci chwalą nasze propozycje. To co dla nas było ważne to odpowiednie wyposażenie gastronomii. Zamawialiśmy z firmy https://horecapolska.pl/urzadzenia-grzewcze-do-gastronomii większość produktów i urządzeń w tym frytownice, czy urządzenia do gotowania. Zależało nam na wysokiej jakości przygotowywanych dań. Widzimy, że klienci chwalą smak potraw więc też składniki są ważne. Od nich dużo zależy. 

Odnośnik do komentarza

My zaczęliśmy prowadzić wreszcie w naszym domu zdrową kuchnię. Bardzo pomógł nam w tym zakup takiego fajnego wielomogącego urządzenia: https://qualitytest.pl/blender-reczny-braun-multiquick-9-test/ . Dzięki niemu niemal codziennie rano na naszym stole lądują pyszne koktajle, ale nie tylko. Mamy prócz tego garnki do gotowania na parze. Jest smacznie i zdrowo ? 

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem świetny sprzęt ma Zwilling, który nie jest aż tak bardzo rozreklamowywany w Polsce jak w Stanach. W Stanach ta firma robi furorę poza vitamixem. 
Ich małe AGD, w tym właśnie Blender jest niesamowicie wydajny i przede wszytskim świetnie zaprojektowany. Ja akurat u siebie mam blender wysokowydajny, którego cena jest dosyć wysoka. Choć pewnie słyszeliśnie nie raz, że za jakość się płaci. Można kupić też tańszą wersję, ale nie miałam okazji korzystać, więc nie chcę polecać w ciemno.

https://zwilling.pl/sprzet-kuchenny/blender-wysokowydajny-zwilling-enfinigy
Ja posiadam ten blender, który świetnie sobie radzi nawet z twardymi produktami, jak lód, orzechy... itp. 0 problemów z blendowaniem czegokolwiek. A w samej stronce znajdziecie również naczynia kuchenne, noże kuchenne, garnki, patelnie, małe AGD itd innych renomowanych firm zagranicznych, jak Staub, Demeyere, itd.

Odnośnik do komentarza

Mam wiele urządzeń które pomagają mi w gotowaniu, z mikrofalówki także korzystam i wcale nie uważam, że jest niezdrowa. To co stosuję to także pakowarka  https://swojskiwyrob.pl/pakowarki-prozniowe-woreczki/1532-pakowarka-prozniowa-zgrzewarka-biowin.html . Dzięki niej na dłużej mam jedzenie w lodówce, nie muszę co dwa dni chodzić na zakupy jak wcześniej. Nawet owoce tak pakuję. 

Odnośnik do komentarza

Najbardziej ulubionym urządzeniem w kuchni, który wspomaga mnie w przyrządzaniu posiłków dla całej rodziny jest piekarnik SPG-67 . Piekarnik ten wybrałam z oferty naszego polskiego procenta Solgaz. Jest to piekarnik gazowy, który ma dobrą funkcjonalność. Kurczak z rożna, potrawy z grilla lub samo upieczenie biszkoptu, który w końcu jest równomiernie wypieczony dzięki termoobiegowi to dla mnie łatwe zadanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o rozwiązania do działalności gastronomicznej, to jedynym słusznym wyborem są zmywarki Winterhalter. Mamy porównanie, jak to wyglądało w stosunku do poprzedniego sprzętu, na którym pracowaliśmy. Mieliśmy go jako nowy, a Winterhalter jako używany, wynajem długoterminowy. Nawet po kilku latach on dalej działał lepiej od poprzednika. Chodzi o wydajność, niezawodność i ekonomiczność. Poza tym dostaliśmy sprzęt, który spełnia nasze oczekiwania pod względem funkcji i niezawodności - totalnie inna liga, ale tak powinno to wyglądać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...