Skocz do zawartości
Forum

Restauracje godne odwiedzenia


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Często jeździmy z mężem po Polsce, jadało się tu i tam, raz smaczniej raz mniej smacznie. Zazwyczaj menu nie różni się jakoś szczególnie, wszędzie nasze Polskie standardowe potrawy i głównie kuchnia włoska. Chcielibyśmy dla odmiany zjeść coś innego, polskiego, ale nie do końca znanego wszędzie. Macie jakieś takie miejsca gdzie takie pyszności można zjeść? do jakich restauracji lubicie wracać?
Odnośnik do komentarza
ja pochodzę z biłgoraja i u nas jest najlepszy żur z przepiórczym jajkiem
na wędzonce z kiełbasą biłgorajską, która też ma wspaniały smak. A już na pewno najlepiej to danie smakuje w hotelu Sitarska gdzie podają to w chlebie razowym. Jak czasem z mężem jesteśmy zmęczeni po pracy to udajemy się tam i czujemy jak w domu:)
Odnośnik do komentarza
Ja dość często wychodzę na jedzenie na miasto, bo nie lubię gotować :) Mam takie swoje ulubione niedrogie miejsce (Blue City w Warszawie), gdzie zaglądam sama, z rodziną lub paczką znajomych i zawsze najem się wybornie. Są tu skupione restauracje w których możemy zjeść dania domowe oraz z różnych zakątków świata, np. meksykańskie, włoskie, tureckie, skandynawskie i orientalne. Jest niedrogo, i pysznie :D
Odnośnik do komentarza
Gość monika2153
Ja nie jestem fanem drogich restauracji. Płacę majątek za malutką porcję jedzenia, które wcale nie zawsze smakuje tak jak powinno. W krakowie teraz bardzo popularne są restauracje, które dowożą obiady do domu/pracy i mają zawsze określone kwoty za pełen dwudaniowy obiad. Jedną z takich restauracji jest mlunch. Aktualnie jest to miejsce w którym zamawiam obiady najczęściej. Placicie 11zł ( co poniedziałek, a w inne dni chyba 12) i w tej cenie macie zupę + pełne drugie danie.
Odnośnik do komentarza

Ja polecam sobie zobaczyc ksiązkę autorstwa Magdy Gessler oczywiscie. Nie pamietam tytulu ale jest tam po krótce przedstawione 100 bodajze restauracji z komenatrzem autorki co warto zjeść,dlaczego warto tam zajrzec:)
Widzialam, polecam.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Agata Wrona

Lubię czesto chodzic do nowych resturacji i sprawdzać nowe miejsca , jedzenie jak smakuje i jak jest podawane. W zeszłym tygodniu bylkam w pod Pod Leliwą w Krakowie slawkowska13.15/ i musze przyznać , że jedzenie mają znakomi-te. Wszystko bardzo smaczne i ładnie podane. Polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...