Skocz do zawartości
Forum

Restauracje godne odwiedzenia


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że każdy  z nas lubi raz na jakiś czas lubi wyjść na miasto do jakieś restauracji i skosztować danie którego samemu się nie przygotowywało. Wiem, bo sama tak robię i nawet kilka dni temu byłam w rewelacyjnej restauracji Grape Restaurant  https://www.graperestaurant.pl/ we Wrocławiu. Nawet nie wiedziałam, że niedaleko mnie jest tak fantastyczna restauracja  z  niesamowicie smacznym jedzeniem i nienagannym wystrojem

Odnośnik do komentarza

Widzimy, że są tutaj smakosze naszej polskiej kuchni. Dlatego specjalnie z myślą o takich ludziach stworzyliśmy restaurację  Little Barrel w Warszawie. U nas znajdziecie bardzo duży wybór w daniach kuchni tradycyjnej lecz w troszkę nowszych odsłonach. Ale każde danie jest pyszne i bardzo smaczne jak dawniej. Nikt jeszcze nie potrafił oprzeć się naszym kopytkom w sosie truflowym czy domowy tatar. Także nie czekajcie tylko zaglądajcie do Nas

Odnośnik do komentarza

W Muszynie polecam genialny lokal o nazwie Strakija. A tam na pewno spróbujcie zup, no i gulaszu z dzika. Ogólnie to głównie miejsce dla tych, którzy chcą próbować niestandardowych potraw. Pojawiają się tam naprawdę niezłe ciekawostki ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...