Skocz do zawartości
Forum

Ulubione potrawy


Gość Sowa

Rekomendowane odpowiedzi

ja najbardziej lubie owoce pod kazda postacia czyli np zupy owocowe, salatki itp. Smakuje mi takze barszcz czerwony (koniecznie z duza iloscia burakow), zapiekanka z warzywami i nalesniki francuskie (z czekolada), leczo lubie i tortille z tunczykiem......oj no i jeszcze salatke karaibska....no to by bylo na tyle ( z moich ulubionych dan)....oj duzo tego.....no ale kto nie lubi jesc.....:D:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość malowanka
Dla miłośników wyrazistych smaków: TZATZIKI :) kocham je:
do twarożku dodac jogurt naturalny albo najlepiej grecki, startego zielonego ogórka i duuużo utłuczonego czosnku. dodac sol i pieprz. Idealne do pizzy, grilla i zawsze pierwszy znika :D
Odnośnik do komentarza
A moje ulubione potrawy się zmieniają. Do niedawna były to truskawki, aktualnie są to brokuły. Uwielbiam zupę krem z brokułów i świeżo wypróbowane talarki brokułowe (http://www.inspirander.pl/gotowanie/talarki-brokulowe). Jak się zrobi zimno to pewnie będę kochać grzane winko z przyprawami :)
Odnośnik do komentarza
a ja uwielbiam kurczaczka panierowanego w sezamie i w miodzie...ehhh... uwielbiam też frytki z rybą i sałatą, ale niestety zawiera za dużo tłuszczu:/ no ale najbardziej to chyba kocham taką kanapkę:chlebek pełnoziernisty lub wafel ryżowy plus żółty ser plus dżem truskawkowy mniam...:p
Odnośnik do komentarza
A ja uwielbiam takiego jakby strudla z ciasta francuskiego;) mhmh.. i chili con carne;). Z resztą uwielbiam eksperymentować w kuchni i cos wymyślac;):D lub przekształcać tradycyjne przepisy w coś troszke innego;);). I uwielbiam wszelkiego rodzaju sałatki (o ile nie ma w nich ananasa:P)
Odnośnik do komentarza
Żabie udka z piersi kurczaka.Pierśz kurczaka kroję po długości w cienkie paski.Paseczki te marynuję w rozgniecionym czosnku soli roztartym majeranku i oliwie z oliwek ok 2 g.Następnie wrzucam każdy pasek na rozgrzaną oliwę.One się tak śmiesznie powywijają.Do tego robię sos jogurtowo majonezowo czosnkowy, sałatę lub kapustę pekińską z pomidorem cebulką i ogórkiem w zasadzie jaką kto lubi i bułeczki na ciepło.Te paski z kurczaka czasami panieruję w bułce tartej i roztrzepanym jajku i smażę na głębokim oleju.Ale to już wersja bardziej kaloryczna
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...