Skocz do zawartości
Forum

Kawa czy herbata?


Gość aneta_malerczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uwielbiam kawę, a szczególnie espresso :) W pracy pije codziennie dwie filiżanki, a potem jeszcze jedną w domu. Niestety zauważyłam, że przez to, że wypłukuje ona magnez i wapń, zaczęłam mieć w nocy skurcze nóg. Zaczęłam pić białą Piwniczankę. w której zawartość wapnia i magnezu zachowana jest w idealnej proporcji 2:1. Dzięki tym proporcjom minerały są świetnie przyswajane przez organizm, a skurcze ustąpiły :)

Odnośnik do komentarza
Gość Raczej "kubki"...
W dniu 3.12.2007 o 21:49, Gość Lier napisał:

Hmm... Ja jestem za zdrowym trybem życia. Wiadomo, że zdrowsza jest nawet klasyczna herbata od małej czarnej... To zostało potwierdzone naukowo ;) Ale, ale... na wszystko jest jakiś sposób. Ja pije codziennie dwa kupki kawy zbożowej z mlekiem i jedna łyżeczką, ewentualnie rozpuszczalną z mlekiem i dwa kubki zielonej herbaty bez cukru ;) Apropo tej herbaty to tylko kwestia przyzwyczajenia, ponieważ nasze kupki makowe szybką ie z tym uporają, na początku wypijesz kilka kubków z obrzydzeniem a potem mmm... fantazja ;)

 

Odnośnik do komentarza

Nie każdy wie, że niektóre herbaty mają też działanie pobudzające, więc można je z powodzeniem pić zamiast kawy albo energetyka. Takie właściwości ma herbata biała, która pobudza organizm do działania i wzmacnia koncentrację. Ma też pozytywny wpływ na wygląd skóry, bo dzięki antyoksydantom opóźnia proces starzenia się. Możecie ją zamówić w tym sklepie https://evita.sklep.pl/pl/herbata-biala-30g.html .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a jaki ekspres do kawy polecicie? Sama do tej pory korzystałam z ekspresu do kawy jedynie w domu i miałam na kapsułki. Jednak teraz chciałabym sobie kupić coś do biura. Dla siebie, mojej pracownicy ale również i dla klientów. Tak więc tym razem marzy mi się jakiś profesjonalny ekspres do kawy automatyczny.

Brałam pod uwagę skorzystanie z usług firmy Tchibo Coffee Service https://www.tchibo-coffeeservice.pl/

Może jakieś sugestie co wybrać?

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że tak. No i trzeba pamiętać, że kawa nie każdemu służy. A dobra herbatka nie tylko będzie smaczna, ale da też kopa energetycznego. Tak działa japońska matcha, która jest świetną alternatywą dla kawy. Pyszna i zdrowa. Gdybyś chciała spróbować to tutaj https://ouritsumatcha.pl/ masz namiary na sklep z maczą. Mają matchę z selekcjonowanych upraw, ekologiczną.

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie piję kawy bo źle na mnie działała i kiepsko się po niej czułam. Piję teraz herbaty Basilur bo one powstają w pełni z naturalnych składników także nie szkodzą zdrowiu. Mają sporo różnych smaków więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

Odnośnik do komentarza

This web site is going to serve my associates unify more wholeheartedly. |We were given the detailed statistics we need to solve a difficult system malfunction. |This guest blog allowed me to grow in ways my spouse and I could never imagine. |I cannot help but to continue sharing these connections at our monthly meetup where we all will be exploring these subjects in unison. My relationship has terrifically improved after we combated the systemic problems all the way. |My telepathy with managers has shifted to greater heights. |As I've been able to join this discussion here with others who are voicing solutions I have become highly safely directed. |This site has transferred the amazing support system without a hitch when I needed it. |Our community is expressing more interest in sharing these topics now that we realize so much knowledge is so openly sourced. |This website helped me overcome belaboring road blocks lodged in my work.|The information hosted here is definitely more than what I've seen on regular websites when it comes to our jobs.|We are going to be riding the wave this even more in daily practice. |There is a great deal of work bearing down upon us but I am ready and willing to continue witnessing it. |I would like to give honor to to the organizers behind the veil as I know about the struggle involved to sort and develop innovative tricks. |I now have the tools I needed to explore a rewarding new class of people. |I now have the libraryto make more informed relationship moves. |We are certain to succeed with the basics we need for winning characterization. |We have recovered rapidly by virtue of this posting. |I will be putting a link to this spot so that my cousins and my local community missionaries can take a trip at this website. |I remind readers that this is correct advice although it was sometimes hard for me to run across but here we are. |We are absolutely excited and swishing around the all over this site. |I am laughing with my long distance friend this afternoon and we are both awed by the unusual happenstances included within our current situation. |We are so happy to examine and receive all that is available. I have another forum I recently made Tuesday about seo : website designers in Scottsdale and Phoenix Arizona I can help.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...