Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mirabellka

Toaletka w sypialni

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mirabellka

Jak byłam mała zawsze podobało mi sie to ze w pokoju mojej babci jest toaletka z takim wielkim lustrem. Teraz zastanawiam sie czy nie kupić do własnej sypialni takiej toaletki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość musia26
Dla mnie raczej zbędny mebel i bym sobie nie kupiła do sypialni. Nie czuję tych klimatów, więc Ci nie doradzę ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sawyer
Przepiękna rzecz i wielkie moje marzenie. Niestety moje sypialnie są za małe na takie luksusy. Ale może jeszcze się doczekam pięknej toaletki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kasia

Toaletka w sypialni to bardzo wygodna rzecz. Nowoczesną toaletkę kupiłam na https://yourhomestory.com.pl/meble/toaletki. Dość nietypowa, w kolorze czarnym. Jestem z niej bardzo zadowolona. Do tej pory malowałam się w łazience. Odkąd jest toaletka, jest to znacznie bardziej wygodne. Wszystkie kosmetyki trzymam w jednym miejscu. Mam wokół światła LEDOWE, które jeszcze doskonale doświetlają twarz. Polecam każdemu, kto jeszcze się nie zdecydował na zakup toaletki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość judyta377

Zależy jak masz dużą tę garderobę. Moja stoi normalnie w sypialni i fajnie to wygląda. Zamierzam tylko zmienić sobie siedzisko na coś elegantszego i wygodniejszego. Bardzo podoba mi sie ten fotel https://slf24.pl/krzeslo-barto.html  . Mają pasujący kolor tapicerki i nóg, więc nie było by problemu, że nie wkomponuje mi się w aranżację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...