Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość pak

Mała łazienka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pak
Czy wiecie może w jaki sposób można powiększyć wizualnie małą łazienkę? Mam Łazienkę 8m2 i wydaje się bardzo mała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miniulka911

Ja mam łazienkę 5m2 i nie narzekam:) Ale jeśli naprawdę wydaje ci się, ze masz za mało miejsca w łazience to moze spróbuj zrobić wizualizację wnętrza na jednej ze stron internetowych. Zobaczysz co możesz zmienić by przestrzeń wydawała się większa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ameliaa

Mnie się wydaje, że nawet dobranie dobrych lamp może pomóc. Ja zrezygnowałam z takich dużych i kupiłam sufitowe. Po za tym podobno też lustro może optycznie powiększyć pomieszczenie także można by wypróbować:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sawyer
Całe życie miałam małe łazienki, także trochę się nauczyłam. Po pierwsze - lustra powiększają przestrzeń, no i zrezygnuj z wanny, dzięki kabinie prysznicowej zyskasz przestrzeń. No i koniecznie pralka ładowana od góry - jest o wiele wygodniejsza, kiedy masz małą łazienkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bez zdjecia bedzie ciezko bo nikt nie widzi jakie masz ulozenie szafek, pralki itd.

Edytowane przez Czikka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jowita d

Z tymi łazienkami zawsze jest jakiś problem, a z małymi to już w ogóle masakra. Nasz do takich się zalicza i mieliśmy nie lada wyzwanie z nią ale jakoś poszło. Muszę jeszcze ją wykończyć tzn dokupić całe to wyposażenie i chyba już trafiłam na miejsce, gdzie kupię większość. W superwnetrze.pl mają ogromny wybór wszelakich dodatków, a pierwsze co kupie u nich to będą pojemniki i kosz na śmieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Livia

U mnie przy remoncie łazienki okazało się, że mam grzyba. Kiedy udało się go usunąć, znajomy męża polecił nam instalację rekuperatora HRU-WALL, ponieważ przy złej wentylacji problem mógłby się powtarzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...