Skocz do zawartości
Forum

Łóżko tapicerowane


Gość AgiKowal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgiKowal
chcę zasięgnąć języka na temat łóżek tapicerowanych. zapytanie jest skierowane do użytkowników łóżek tapicerowanych, czy gdyby kupowali jeszcze raz łóżko to wybrali by tradycyjne z płyty lub drewna czy też tapicerowane. jak ktoś chce może podać wady i zalety tych mebli.
Odnośnik do komentarza

Mnie osobiście nie bardzo podobają się łóżka tapicerowane. Jeśli już, to do dużych sypialni. Ja wolę prostotę, więc sama wybrałam łóżko - drewno w połączeniu z metalem.
Jakie są wady łóżek tapicerowanych? Możliwość poplamienia tkaniny obiciowej i przecieranie się niektórych materiałów. Do zalet należy niewątpliwie wybór w setkach kolorów, piękny wygląd łóżek (ciekawa forma) i możliwość posiadania skrzyni pod łóżkiem (aspekt praktyczny).

monthly_2016_10/lozko-tapicerowane_4260.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam 

Poszłam trochę za trendem mody i po 6 miesiącach używania łóżka mogę napisać że OK. Materiał łatwo się czyści nie ma z tym większego problemu od razu kupiłam płyn do tkanin tapicerowanych i jest OK. Czasem jemy w łóżku więc zdarza się nie jedno. Do łóżka mam skrzynię w tym samym kolorze razem wygląda to naprawdę OK i nie było jakieś super drogie.  

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Urządzenie sypialni to zwykle wisienka na torcie w zmaganiach z remontem mieszkania. Wszystkie inne pomieszczenia miały już naszą uwagę. W końcu przyszedł czas na stworzenie odpowiedniego pomieszczenia, w którym będzie panowała atmosfera relaksu i wyciszenia. Nie musimy się śpieszyć, a dzięki temu każdy element można odpowiednio dopieścić. W sieci szukam wiele różnych pomysłów na aranżacje https://123budujemy.pl/lozka-dla-malych-i-duzych

Odnośnik do komentarza

Zawsze wydawało mi się, że jeśli chodzi o całe mieszkanie to tą wisienką jest salon, a nie sypilania. W sypialni to wisienką będzie właśnie łózko, do którego wyboru warto się przyłożyć i dobrze zastanowić przed zakupem. Jeśli chodzi o nasz wybór, to było jasne, że w rachybę wchodzi właśnie tapicerowane z wygodnym zagłówkiem i proste, bez zbędnych pierdółek, a wybór padł na https://slf24.pl/lozko-mags.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...