Skocz do zawartości
Forum

Aranżacje wnętrz


Gość Reela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Macie może jakieś pomysły na aranżację, które w łatwy sposób potrafią odmienić wnętrze? Myślę, że warto się tym podzielić

mi np. bardzo podabają sie teaki pomysły jak sofy - niby nic takiego a sama bym na to jednak nie wpadła ;)
stylizowany komputer z pewnością jest istotnym elementem wnętrza w stylu vintage

Odnośnik do komentarza

To prawda, pościel to dla mnie druga po łóżku najważniejsza rzecz w sypialni!:D Przykładam dużą wagę do tego jakiej jakości jest pościel w której będę relaksować się po trudach całego dnia. Zawsze wydawałam fortunę na porządną pościel bawełnianą czy satynową w firmowych sklepach. Ostatnio zaczęłam jednak korzystać z kubów zakupowych i kupiłam sobie takie cudo, ponad 50 złotych taniej niż normalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
malwina82 napisał/a:
Pościel to bardzo ważny element sypialni.


Zgadzam się ;) kiedyś przypadkiem natrafiłam na czerwoną pościel, z napisanym "LOVE", a to było jeszcze przed walentynkami, to stwierdziłam, że muszę ją mieć i miałam prezent z głowy ;p i mam i wygląda kapitalnie, na dodatek w zielonej sypialni ;p
Odnośnik do komentarza
Gość okulinka
Nawet najdrobniejsze szczegóły potrafią odmienić wnętrze :-) Ja bardzo lubię poduszki dekoracyjne (jak chcę zmienić wystrój wnętrza, to zostawiam te same poduszki i tylko poszewki zmieniam :P), nietypowe wazony, fajne ramki na zdjęcia :)
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
O tak, ja swego czasu nawet szyłam poszewki, teraz jednak mam strasznie mało czasu a i czasem chęci, żeby coś takiego robić :) ale kilka "egzemplarzy" się uchowało i zdobią pokój, a i klika zrobiłam chłopakowi, do naszej przyszłej sypialni ;p
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy planujesz założyć sobie klimatyzację?
My za nim skorzystaliśmy z pomocy dekoratora wnętrz zrobiliśmy sobie klimatyzację ładnie ukrytą w ścianach i suficie.
Nie chcieliśmy takich tradycyjnych skrzynek na ścianach, które straszą, tylko coś co jest elementem dekoracji i wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość nataliapstryk
Kuchnia obecnie nie jest tylko miejscem, gdzie przyrządza się posiłki, ale także stała się przestrzenią w której spotykamy się ze znajomymi, wspólnie przygotowujemy jedzenie. Dlatego też istotne jest dopasowanie jej do Waszych potrzeb. Powierzmy kuchnię prawdziwemu profesjonaliści, który zmierzy się z tym zadaniem i stworzy indywidualny projekt specjalnie dla Was. Kuchnia to nie tylko szafki, miejsca, w których trzyma się akcesoria kuchenne, ale także blaty, które muszą być wytrzymałe i wkomponowane w kuchenną przestrzeń. Tym bardziej, że to zakup na kilkanaście lat. Wzornictwo, technologia są indywidualnie przygotowane dla Klienta. Zgodnie z naszą 70-letnią tradycją, przygotowujemy projekty i tworzymy meble z pasją. Dlatego też polecam WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Nasze salony są w różnych miastach w całym kraju. Posiadamy nowoczesne i modne wzornictwo. Na nasze produkty dajemy 5 lat gwarancji. Jak masz nieco mniejszy budżet możesz też sprawdzić www.moelke.pl – to marka o bardzo świeżym wzornictwie, ale też indywidualnie projektowana i też mają wiele salonów w kraju
Odnośnik do komentarza

Witam,
sypialnia powinna być urządzona tak żeby dobrze w niej wypoczywać. Dla jednych będą to białe ściany, dla innych zdobne sztukaterie czy tapety.
Ale też sprawdzają się do tych pomieszczeń okładziny skórzane. Skórą można pokryć meble, podłogi, ściany czy nawet sufit. Nie chodzi oczywiście o obłożenie całego wnętrza skórą, ale kilka ścian zdziała cuda. Nada ekskluzywności.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie super fajnie wyglądają aranżacje z miedzią. Łączenie np. oświetlenia, pewnych elementów. Miedź pasuje do kolorowych sof czy mebli. Daje piękne efekty. Niestety trzeba mieć dobrego projektanta.
https://ardant.pl/blog/miec-miedz-do-jakiego-wnetrza-pasuje-lampa-miedziana-przeglad-aranzacji/
Polecam poprzeglądać tego więcej bo robią wrażenie - jasne przytulne pomieszczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość juenne

Mi się również podoba taki styl. Jestem na etapie urządzania domu i chcę go zaplanować własnie w stylu industrialnym Kupiłam już meble oraz położyłam na ścianie cegłę.... Zastanawiałam sie ostatnio jednak nad możliwością ocieplenia wnętrza oraz zrobienia w nim jakiegoś fajnego akcentu.

W tej kwiaciarni w Lublinie widziałam świetne obrazy z mchu:
http://www.kwiaciarnialublin.pl/dekoracje-kwiatowe/obrazy-z-mchu

Czy ktoś moze jest posiadaczem takiego?

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że  warto postawić na jaki konkretny styl. Ja tak zrobiłam i jestem zadowolona wszystko zaczęło się od zakupu mebli na www.meblotap.pl. Tam znalazłam sporo opisów i objaśnień. Pozwoliło mi to zrozumieć do czego powinnam dążyć i jaki efekt końcowy chcę osiągnąć. Zabawa w pojedyncze detale grozi kiczem jako finalny produkt naszej pracy.

Odnośnik do komentarza

Kilka miejsc, w ktorych mozna poszukać inspiracji na urządzenie wnętrza

Pinterest

Homedecor

blogi wnętrzarskie

Ewentualnie Instagram

Jesli masz odpowiednie fundusze mozesz zastanowic sie nad skorzystaniem z pomocy dekoratora wnętrz,nie będzie to jednak takie tanie ? 

Jesli szukasz ciekawych mebli polecam zajrzeć sobie tutaj -----> https://witek.pl/szafy/szafa.html W sklepie jest spory wybór ciekawych mebli wykonanych z prawdziwego drewna. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...