Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość dzorczq

Zamawianie mebli z internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tatiana

A moim zdaniem ten biznes będzie się rozwijał. Kiedyś nawet widziałem ogłoszenie, że facet sprzedający meble w internecie chce wynająć magazyny na Śląsku, bo ma tyle zamówień, że nie ma gdzie tego trzymać po wykonaniu i przed wysyłką. Ceny są tańsze niż w sklepach, to pewne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość poler

ja mebli jeszcze nie zamawiałem bo jeszcze daleko niestety do urządzania, ale póki co tylko materiały budowlane i jestem bardzo zadowolony z hurtowni Normazet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anka19

Ja mam zamiar w najbliższym czasie zamówić kuchnię na wymiar w sklepie internetowym. Byłam już w kilku sklepach meblowych w mojej miejscowości i nie znalazłam nic ciekawego, więc pozostaje zamówienie szafek przez internet. Nie mam nic przeciwko zakupom w sklepach internetowych, bardzo je lubię głównie ze względu na ceny i duży wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amanda wawa
Czesto jest taniej przez internet, jak kupowalam nowy wypoczynek to bylam wczesniej zarowno w agata meble w sklepie, jak i ogladalam u nich na stronie. Zdecydowalam sie na zakupy on-line u nich, bo nie mialam po prostu czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wyl
Ja też wolę meble kupować w sklepie, raczej bym się obawiała zamówić przez internet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość just12345

W zależności co chcesz kupić. Istnieje wiele sklepów internetowych, przy czym podjęcie wyboru na temat kuchni jest bardzo trudną decyzją. Nie zależy tylko od innowacyjnych nowinek wdrażanych przez firmę. Dlatego ważne jest by powierzyć to specjaliście, który dostosuje meble kuchenne do Twoich potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antifa

Kiedyś miałam problem z zamawianiem mebli z sieci, ale teraz chętnie to robię, bo znajduję tam rzeczy, które najbardziej mi się podobają. Ostatnio w oko wpadła mi np. taka meblościanka, która niewiele ma raczej wspólnego z tymi, które widywaliśmy w mieszkaniach z lat 80 i 90.

http://img.shmbk.pl/rimgspr/13655451_max_900_1200_dla-domu-do-salonu-meble-do-salonu-moduly-wielofunkcyjne-mebloscianka-mix-xi-lakier-wysoki-polysk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sensio

Ja również polecam Ci raczej sprawdzone salony meblowe typu właśnie Agata Meble albo coś koło tego.... Tam wiesz, że jakość masz porządną i z reklamacją w razie czego nie będzie problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość filemonica

poza tym w dużych salonach meblowych możesz liczyć na dużo lepszą cenę, taka agata jest w stanie dać nam dobre rabaty niż mały salon meblowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kupowałam mebel do domu i stwierdzam, że to wszystko zależy jak duży jest sklep. Producenci mają różne ceny dla większości sklepów. Chciałam zamówić mebel przez internet, ale sklep stacjonarny zaoferował również bardzo atrkacyjną cenę. Zatem wybór dla nas oczywisty

Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasem warto bo mozna fajne meble w lepszej cenie kupic a czasem dostaniesz kota w worku,roznie bywa z zakupami w internecie:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość therme

Ja zamawiałam. Konkretnie 3 lata temu. Jak wprowadzaliśmy się do naszego nowego mieszkania. Musieliśmy kupić wszystko i w ramach oszczędności postanowiliśmy kupić sobie na poczatku materac i dopiero potem rame łóżka....Co ciekawe to ramy nie dorobiliśmy się do tej pory i spimy na samym materacu:
http://zamowmeble.pl/blog/46_materac-do-spania-zamiast-lozka.html

Nie jest w sumie tak źle chociaz wyglada to nie za specjalnie i bedziemy musieli sobie jednak w tym roku to łóżko wreszcie zamowić (wiecznie były jakieś inne wydatki).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zosia8213

A takie meble, jak krzesła ze strony https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Krzesla-230.html Moim warunkiem było to, aby krzesła były nowoczesne i białe, no i aby jakość była adekwatna do ceny, bo takie krzesła w niektórych sklepach potrafią bardzo dużo kosztować. Na szczęście wszystko jest w porządku i zamówienie przez internet okazało się strzałem w 10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ana555

Ja kupowałam kuchnie na wymiar w MAXkuchnie. Wprawdzie byliśmy na konsultacji w salonie stacjonarnym, ale np całe AGD zamawiałam już przez ich stronę internetową. Generalnie polecam- szybka realizacja no i jakość elegancka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość richhh

Sama zamawiałam meble z internetu wiele razy i nie jest w sumie tak źle. Meble dobrej jakości, w zasadzie to nie różniły się wiele od mebli sklepowych. Jednak jeśli chodzi o meble do kuchni, to wolę zdecydowanie meble na wymiar:
https://faktykrakowa.pl/20190528180938/kuchnia-na-wymiar-idealnie-dopasowana

Meble takie będa o wiele lepiej dopasowane do wymiarów pomieszczenia. Nie ma tutaj znaczenia czy kuchnia jest mała czy jest duża.

No i bedziecie mogły je sobie lepiej dopasować do preferencji. Meble moga być w kazdym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że ma sens. Możesz popytać wśród znajomych, czy zamawiają i jakie mają mają doświadczenia w tym temacie. Ja zamawiałam i byłam mega zadowolona, że po pierwsze dostawa do domu w cenie a po drugie taniej. Czasami wcześniej widziałam jakiś mebel w sklepie a następnie zamawiałam online. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawiałam nie raz (mniejsze i większe meble) i zawsze wszystko było ok. Ważne, by wybrać zaufanego sprzedawce - takiego który ma dużo pozytywnych opinii na forach lub na stronach, gdzie można sprzedawców oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość wirzka

Ja jednak wolę iść do salonu, przetestować, obejrzeć z każdej strony i wtedy wybrać. My z mężem kupowaliśmy praktycznie wszystkie meble od producenta Meble Wójcik Twoje meble w Zawierciu i jakość tych sieciówkowych nawet nie umywa się do tych prosto od producenta, a ceny też mają trakcyjne, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ella

Ja natomiast polecam odwiedzić sklep meblowy Edinos https://www.edinos.pl/meble  w którym można znaleźć wiele pięknych i funkcjonalnych propozycji mebli, które przede wszystkim zaskakują jakością wykonania, różnorodnością propozycji i też podążaniem za najnowszymi trendami. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość membera

Kupowałam meble przez internet. Konkretnie narożnik do salonu oraz meble kuchenne.Na początku planowaliśmy kupić meble kuchenne na wymiar, jednak potem zorientowałam sie w cenach takich mebli  i uznałam , ze sobie odpuszczę. Już remont kosztował nas bardzo dużo, tak wiec na takie meble po prostu nie było nas stać. Z gotowych mebli jednak jestem bardzo zadowolona, wygladają naprawde porządnie; wybrałam model jak na zdjęciu poniżej. A kupowałam w tym sklepie:

https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

Moge polecić bo dostawa ekspresowa a meble bardzo dobre w wykonaniu. 

zestaw-kuchenny-RODOS-meblearkadius_Pl.j

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...