Skocz do zawartości
Forum

Zamawianie mebli z internetu


Gość dzorczq

Rekomendowane odpowiedzi

A moim zdaniem ten biznes będzie się rozwijał. Kiedyś nawet widziałem ogłoszenie, że facet sprzedający meble w internecie chce wynająć magazyny na Śląsku, bo ma tyle zamówień, że nie ma gdzie tego trzymać po wykonaniu i przed wysyłką. Ceny są tańsze niż w sklepach, to pewne.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zamiar w najbliższym czasie zamówić kuchnię na wymiar w sklepie internetowym. Byłam już w kilku sklepach meblowych w mojej miejscowości i nie znalazłam nic ciekawego, więc pozostaje zamówienie szafek przez internet. Nie mam nic przeciwko zakupom w sklepach internetowych, bardzo je lubię głównie ze względu na ceny i duży wybór.

Odnośnik do komentarza
Gość just12345

W zależności co chcesz kupić. Istnieje wiele sklepów internetowych, przy czym podjęcie wyboru na temat kuchni jest bardzo trudną decyzją. Nie zależy tylko od innowacyjnych nowinek wdrażanych przez firmę. Dlatego ważne jest by powierzyć to specjaliście, który dostosuje meble kuchenne do Twoich potrzeb.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś miałam problem z zamawianiem mebli z sieci, ale teraz chętnie to robię, bo znajduję tam rzeczy, które najbardziej mi się podobają. Ostatnio w oko wpadła mi np. taka meblościanka, która niewiele ma raczej wspólnego z tymi, które widywaliśmy w mieszkaniach z lat 80 i 90.

http://img.shmbk.pl/rimgspr/13655451_max_900_1200_dla-domu-do-salonu-meble-do-salonu-moduly-wielofunkcyjne-mebloscianka-mix-xi-lakier-wysoki-polysk.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja zamawiałam. Konkretnie 3 lata temu. Jak wprowadzaliśmy się do naszego nowego mieszkania. Musieliśmy kupić wszystko i w ramach oszczędności postanowiliśmy kupić sobie na poczatku materac i dopiero potem rame łóżka....Co ciekawe to ramy nie dorobiliśmy się do tej pory i spimy na samym materacu:
http://zamowmeble.pl/blog/46_materac-do-spania-zamiast-lozka.html

Nie jest w sumie tak źle chociaz wyglada to nie za specjalnie i bedziemy musieli sobie jednak w tym roku to łóżko wreszcie zamowić (wiecznie były jakieś inne wydatki).

Odnośnik do komentarza
Gość zosia8213

A takie meble, jak krzesła ze strony https://www.dkwadrat.pl/pol_m_Krzesla-230.html Moim warunkiem było to, aby krzesła były nowoczesne i białe, no i aby jakość była adekwatna do ceny, bo takie krzesła w niektórych sklepach potrafią bardzo dużo kosztować. Na szczęście wszystko jest w porządku i zamówienie przez internet okazało się strzałem w 10.

Odnośnik do komentarza

Sama zamawiałam meble z internetu wiele razy i nie jest w sumie tak źle. Meble dobrej jakości, w zasadzie to nie różniły się wiele od mebli sklepowych. Jednak jeśli chodzi o meble do kuchni, to wolę zdecydowanie meble na wymiar:
https://faktykrakowa.pl/20190528180938/kuchnia-na-wymiar-idealnie-dopasowana

Meble takie będa o wiele lepiej dopasowane do wymiarów pomieszczenia. Nie ma tutaj znaczenia czy kuchnia jest mała czy jest duża.

No i bedziecie mogły je sobie lepiej dopasować do preferencji. Meble moga być w kazdym kolorze.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że ma sens. Możesz popytać wśród znajomych, czy zamawiają i jakie mają mają doświadczenia w tym temacie. Ja zamawiałam i byłam mega zadowolona, że po pierwsze dostawa do domu w cenie a po drugie taniej. Czasami wcześniej widziałam jakiś mebel w sklepie a następnie zamawiałam online. Powodzenia
__________________________________________
wnoszenie po schodach łódź

Odnośnik do komentarza
Gość membera

Kupowałam meble przez internet. Konkretnie narożnik do salonu oraz meble kuchenne.Na początku planowaliśmy kupić meble kuchenne na wymiar, jednak potem zorientowałam sie w cenach takich mebli  i uznałam , ze sobie odpuszczę. Już remont kosztował nas bardzo dużo, tak wiec na takie meble po prostu nie było nas stać. Z gotowych mebli jednak jestem bardzo zadowolona, wygladają naprawde porządnie; wybrałam model jak na zdjęciu poniżej. A kupowałam w tym sklepie:

https://meblearkadius.pl/produkty/meble-kuchenne/

Moge polecić bo dostawa ekspresowa a meble bardzo dobre w wykonaniu. 

zestaw-kuchenny-RODOS-meblearkadius_Pl.j

Odnośnik do komentarza

Zawsze to jest jakieś ryzyko - zamawiać przez Internet. Robiłam zakupy w abra meble, przez ich stronę, więc trochę obawiałam się co dostanę, Koniec końców, czekając na gotowe zamówienie wybrałam się do salonu stacjonarnego i na miejscu mogłam sobie obejrzeć fotel w takim modelu, jak zamówiłam. NA SZCZĘŚCIE wtedy okazał się taki, jak sobie wymarzyłam i pozostało tylko czekać na dostawę. Nie polecam jednak takiej brawury - najpierw lepiej obejrzeć, jeśli to możliwe, a dopiero potem zamawiać XD (p.s. koniec końców jestem zadowolona z zakupu)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...