Skocz do zawartości
Forum

Zamawianie mebli z internetu


Gość dzorczq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wdzieczna
Oczywiście, że tak. Koszty prowadzenia działalności przez internet są znacznie niższe niż w normalnych warunkach, więc dzięki temu niższe mogą być również ostateczne ceny mebli. Ile można zaoszczędzić? Faktycznie nawet te kilkadziesiąt procent.
Odnośnik do komentarza
dzorczq napisał/a:
Jak w temacie - czy ma sens?
Chodzi głowie o temat oszczędności w stosunku do jakości.
Czy za niższą cenę dostanę taką samą jakość?


Bywa z tym różnie. Osobiście zamawiałam meble przez neta kilka razy i raz tylko dostałam coś co wyglądało znacznie inaczej niż w sieci, ale przyjęli zwrot - na szczęście.
Odnośnik do komentarza

Jeżeli jest to sklep internetowy oferujący meble, które możesz najpierw obejrzeć w jednej z jego siedzib, to dlaczego nie? Gorzej z meblami, które można kupić tylko i wyłącznie w internecie. Ja na szczęście nie miałam takiego problemu. Kupiłam swoje w Ikeii, ale zdecydowałam na inną firmę transportową, bo Ikea ma niesamowicie wysokie ceny dowózu towaru do domu. O tym też musisz pamiętać. Czy aby koszty przewozu nie będą na tyle wysokie, że kupno mebli stacjonarnych będzie bardziej opłacalne?

Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
Ma sens. Bo meble są tak samo przewożone z magazynu do sklepu jak i z jakieś sklepu / magazynu do nas jako kupujących, więc nie trzeba mieć obaw o transport itp. A zamawiając przez neta można mieć chociażby zniżki i nie trzeba się martwić, żeby samemu organizować transport do domu ;) podobają mi się meble na kelman.pl i szukam czegoś do salonu.
Odnośnik do komentarza
Gość Cypitrynka
No tak, ale zawsze można najpierw przeglądnąć gazetkę reklamową lub strone internetową, a jeśli coś zainteresuje, to wybrać się do sklepu i to zobaczyć :) i tak naprawdę takie sklepy mają często meble od tych samych producentów, różnią się bardziej kwestią chociażby dowozu i to mi się w kelmanie podoba.
Odnośnik do komentarza
Wdzieczna napisał/a:
Oczywiście, że tak. Koszty prowadzenia działalności przez internet są znacznie niższe niż w normalnych warunkach, więc dzięki temu niższe mogą być również ostateczne ceny mebli. Ile można zaoszczędzić? Faktycznie nawet te kilkadziesiąt procent.


Pewnie zauważyłyście, że w internecie jest taniej prawda? Właśnie wiąże się to z kosztami prowadzenia firmy. Nie trzeba płacić za dzierżawę sklepu, utrzymanie sprzedawców itd. Wówczas koszty gwałtownie lecą w dół. Mój ulubiony sklep meblowy, to właśnie sklep online urokdrewna Oferuje on tylko meble drewniane, na które normalnie nie byłoby mnie stać. A w tym wypadku mogę sobie pozwolić na dobrej jakości meble, a nie zwykłą sklejkę. Co do pytania wyżej, nie zdarzyło mi się reklamować, akurat ta firma jest kompetentna. Jeśli jednak coś okazałoby się nie tak, oczywiście mają obowiązek przyjąć reklamację.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...