Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość dzorczq

Zamawianie mebli z internetu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzorczq
Jak w temacie - czy ma sens?
Chodzi głowie o temat oszczędności w stosunku do jakości.
Czy za niższą cenę dostanę taką samą jakość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wdzieczna
Oczywiście, że tak. Koszty prowadzenia działalności przez internet są znacznie niższe niż w normalnych warunkach, więc dzięki temu niższe mogą być również ostateczne ceny mebli. Ile można zaoszczędzić? Faktycznie nawet te kilkadziesiąt procent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wdzieczna
Znam ten sklep - mają mnóstwo mebli. Najbardziej ciekawe było w nich zawsze to, że mieli szybsze dostawy niż sklepy u mnie na mieście. Ciekawi mnie to czy oni czasami tych mebli właśnie nie zamawiają ze sklepów internetowych, w których faktycznie jest taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dzorczq
A jak sądzisz? Przecież to logiczne, że tak. Sprzedawca na mieście kupuje tam gdzie znajdzie najtaniej, a sklepy internetowe właśnie mają zdecydowanie najniższe ceny. Właśnie dlatego w zasadzie większość rzeczy jakie kupuję, zamawiam po prostu przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wdzieczna
Wcale nie jest to dla mnie takie oczywiste. Może kupuje w sieci, a może u hurtownika. Kwestia tego jakie ma ceny do dyspozycji kupując meble masowo, bo na pewno nie są to takie stawki, jak dla pojedynczego klienta. Muszą mieć duże zniżki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anielica
dzorczq napisał/a:
Jak w temacie - czy ma sens?
Chodzi głowie o temat oszczędności w stosunku do jakości.
Czy za niższą cenę dostanę taką samą jakość?

Bywa z tym różnie. Osobiście zamawiałam meble przez neta kilka razy i raz tylko dostałam coś co wyglądało znacznie inaczej niż w sieci, ale przyjęli zwrot - na szczęście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karen123
ale nie każda firma chce przyjmować zwroty,bywają niestety takie które wymyślają wszystko żeby od nas nie odebrać wadliwego towaru,uważajcie więc,kupujcie z polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość saRaK

Jeżeli jest to sklep internetowy oferujący meble, które możesz najpierw obejrzeć w jednej z jego siedzib, to dlaczego nie? Gorzej z meblami, które można kupić tylko i wyłącznie w internecie. Ja na szczęście nie miałam takiego problemu. Kupiłam swoje w Ikeii, ale zdecydowałam na inną firmę transportową, bo Ikea ma niesamowicie wysokie ceny dowózu towaru do domu. O tym też musisz pamiętać. Czy aby koszty przewozu nie będą na tyle wysokie, że kupno mebli stacjonarnych będzie bardziej opłacalne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość malwina82
I tylko dlatego podpiełaś link do strony? :) Z tego co pamiętam to przy większych zakupach zawsze można negocjować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jkuna
Kupilem raz przez internet jakis biurko i byl taniej niz w zwykly sklep i dostawa byla szybka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cypitrynka
Ma sens. Bo meble są tak samo przewożone z magazynu do sklepu jak i z jakieś sklepu / magazynu do nas jako kupujących, więc nie trzeba mieć obaw o transport itp. A zamawiając przez neta można mieć chociażby zniżki i nie trzeba się martwić, żeby samemu organizować transport do domu ;) podobają mi się meble na kelman.pl i szukam czegoś do salonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość antifa
Ja wolę jednak wcześniej zobaczyć dane meble na żywo zanim je kupię. Bałabym się, że będzie z nimi coś nie tak, nie spodoba mi się tekstura, kolor, cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cypitrynka
No tak, ale zawsze można najpierw przeglądnąć gazetkę reklamową lub strone internetową, a jeśli coś zainteresuje, to wybrać się do sklepu i to zobaczyć :) i tak naprawdę takie sklepy mają często meble od tych samych producentów, różnią się bardziej kwestią chociażby dowozu i to mi się w kelmanie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość merlin
Podziwiam. A nigdy nie zdarzyła wam się reklamacja zamówionych online mebli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość fusu
Wdzieczna napisał/a:
Oczywiście, że tak. Koszty prowadzenia działalności przez internet są znacznie niższe niż w normalnych warunkach, więc dzięki temu niższe mogą być również ostateczne ceny mebli. Ile można zaoszczędzić? Faktycznie nawet te kilkadziesiąt procent.

Pewnie zauważyłyście, że w internecie jest taniej prawda? Właśnie wiąże się to z kosztami prowadzenia firmy. Nie trzeba płacić za dzierżawę sklepu, utrzymanie sprzedawców itd. Wówczas koszty gwałtownie lecą w dół. Mój ulubiony sklep meblowy, to właśnie sklep online urokdrewna Oferuje on tylko meble drewniane, na które normalnie nie byłoby mnie stać. A w tym wypadku mogę sobie pozwolić na dobrej jakości meble, a nie zwykłą sklejkę. Co do pytania wyżej, nie zdarzyło mi się reklamować, akurat ta firma jest kompetentna. Jeśli jednak coś okazałoby się nie tak, oczywiście mają obowiązek przyjąć reklamację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miszka
Ja bym się bała zamówić. Jednak to dosyć drogi zakup, wolałabym na własne oczy zobaczyć jak wyglądają meble, a nie tylko na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość monika_pud

Zdecydowanie tak. Moim zdaniem zakup mebli przez internet jest zdecydowanie lepszy i szybszy, a dodatkowo jest taniej. Ja tak robię, remontuje właśnie własne mieszkanie, a następnie zamierzam wymienić wszystkie meble.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ladybug

Ja nawet żyrandol i lampkę ostatnio zamawiałam przez net i wszystko było ok. Trochę się bałam, czy nic się nie stanie, bo to jednak szkło, ale wszystko przyszło w jednym kawałku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewik
ma :) ja tak kupiłam meble z krainy mebli drewnianych i mogę polecić :0 dobra firma, dobre meble, świetna jakość. Bez żadnego problemu cała transakkcja przebiegła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ewik
wg mnie się opłaca ;) mam meble z krainy mebli drewnianych i są piękne, z litego drewna, a zaplaciłam dużo mniej niż sobie stacjonarne salony wołaly ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aliska
na storepedii są czasem oferty z mebli, ostatnio były piękne stoliki i ceny bardzo fajne, zawsze na wszystko są obniżki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tatiana

Myślę, że gdyby te firmy zainwestowały w marketing internetowy to zyskałyby większe grono odbiorców. Bo ludzie są zainteresowani takimi zakupami, tylko nie wiedzą, gdzie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...