Skocz do zawartości
Forum

Odkurzacz robot


Gość Berenika26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Berenika26
znajoma bardzo poleca mi zakup robota samoodkurzającego, jakie macie opinie na ten temat? chodzi mi konkretnie o producenta RoboJet, ona ma taki i bardzo zachwala, a wolałabym oprzeć się na kilku opiniach, nie tylko jednej.
co o nim myślicie?
Odnośnik do komentarza
Znajoma ma rację. Miałam kilka odkurzaczy, czasem nie sprawdzały się pod względem funkcjonalności, były za głośne i nie pochłaniały brzydkiego zapachu w trakcie odkurzania. Robojet sprawdza się pod tym względem. Poza tym nie zajmuje dużo miejsca i ma całkiem przystępną cenę. Na prawdę warto w niego zainwestować.
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Kiedyś moja znajoma oglądała takie cudo Komputroniku bo tam mają dość sporo tych robocików, bo u niej w domu i dziecko i mąż kiepsko znoszą kurz, więc taki robocik który w miarę na bieżąco sprząta to fajna sprawa, szczególnie przy psie :) i zdrowiej jeśli jest czysto :)
Odnośnik do komentarza
Gość kalinas15
Nie obijają się specjalnie, są dość powolne więc raczej dotykają, jeśli już, ale mają czujniki :) jeśli tylko jest w stanie wjechać gdzieś to odkurzy całkiem fajnie. Oczywiście one odkurzają dość często jak są tak zaprogramowane a więc chodzi o to, że ten brud się nie zbiera przez kilka dni, tylko robocik sprząta w miarę na bieżąco, to jest fajne :)
Odnośnik do komentarza
Gość kasia_32

Bardzo fajna sprawa, może są trochę drogie, ale w sumie za komfort trzeba zapłacić. Widziałam, ze ceny rozciągają się od 500 do ponad 2 tys. zł w zależności od modelu. Ja decydowałabym się na coś ze średniej półki.

Odnośnik do komentarza

Takie odkurzacze warto obejrzeć również w tym sklepie - https://maxelektro.pl/roborock/. Roboty odkurzające stają się coraz popularniejsze ze względu na automatyzm działania i możliwość odkurzania różnych powierzchni nawet gdy użytkownik przebywa poza domem. Czym wyróżnia się robot sprzątający? Przede wszystkim jest to odkurzacz bezprzewodowy. 

Odnośnik do komentarza

A co sądzicie o odkurzaczu workowym? Takie urządzenia znalazłam w tym miejscu - https://inlago.pl/sklep/katalog-produktow/odkurzacze-workowe,1322. Jeśli już zdecydowaliśmy się na zakup odkurzacza workowego, warto od razu kupić zapas wymiennych worków. Do wyboru mamy kilka rodzajów, spośród których najłatwiej wyróżnić jest dwa – papierowe oraz syntetyczne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...